Дев’ятка найкращих. У Празі та Брно показали українські фільми
У чеському місті Брно в артхаусному кінотеатрі Kino Art із 2-го по 7 грудня тривали Дні українського кіно. >>
Олег Сенцов – український режисер, письменник і сценарист, відомий за фільмами «Гамер» і «Носоріг».
Український режисер, політв’язень Кремля. Олег Сенцов написав посмертний заповіт на свою творчу спадщину.
Про це повідомила його двоюрідна сестра Наталія Каплан у Facebook.
"Він написав заповіт на свою творчість в разі смерті, і це сильно лякає", - наголошує Наталія Каплан.
Вона опублікувала цитати із листа, який отримала від брата-політв’язня.
"Те що я скоро вийду і ми всі щасливо заживемо в Києві я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся або збираюся зніматися (мабуть, з голодування - прим.). Я не здався в будь-якому випадку, просто я не вірю вже в щасливий кінець всієї цієї історії", - цитує листа Наталія Каплан.
Олег Сенцов описав свій стан здоров’я.
"Стан у мене приблизно такий самий: стабільно-паскудний, до всіх старих спецефектів тепер ще додалася гіпоксія - це нестача кисню в органах, в основному серці і мозку. Туман в голові, все крутиться, тіло, голова і кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з харчуванням киснем організму. Ось я який став просунутий в медицині!" – розповів Сенцов.
Наталія Каплан додала, що за словами Олега він "постарається триматися, хоча живе зараз просто за інерцією".
Нагадаємо, 11 вересня минає 121-й день голодування Олега Сенцова.
Український режисер, якого за недоведеними звинуваченнями ув’язнили за нібито підготовку теракту в його рідному Криму, утримується в колонії на Ямалі, за Полярним колом.
Олег Сенцов своїм голодуванням вимагає звільнення усіх українських політв’язнів Кремля, який Росія нахапала вже близько 70 осіб.
Як повідомляла "УМ", у колонії Олега Сенцова монотонно вмовляють припинити голодування, бо шкода для здоров’я від цього буде вже незворотною.
У чеському місті Брно в артхаусному кінотеатрі Kino Art із 2-го по 7 грудня тривали Дні українського кіно. >>
Музей історії міста Києва спільно з Інститутом Леонтовича презентували виставковий проєкт «Різдвяний політ «Щедрика». >>
Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» (президент — Людмила Мех) протягом року, що минає, створив низку енциклопедичних статей про творчих людей і оборонців України. >>
Український актор та спортсмен Іван Кононенко загинув на Курському напрямку – він довгий час вважався зниклим безвісти. >>
На Львівщини внутрішня інспекція поліції проводить перевірку дій правоохоронців під час інциденту з побиттям артистів національного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» в Шептицькому. >>
Внаслідок побутової аварії у Луврі наприкінці листопада постраждали сотні старовинних експонатів з Єгипту – що є вже другим скандальним випадком у музеї після гучного пограбування. >>