Із «Самопомочі» через земельний скандал виключили 4-х депутатів Київради

12:38, 07.09.2018
Із «Самопомочі» через земельний скандал виключили 4-х депутатів Київради

У "Самопомочі" заявили, що усі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть до НАЗК, НАБУ та інших органів (фото: facebook.com/samopomich.ua)

Виконавчий комітет "Об’єднання "Самопоміч" виключив депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука з членів партії.
 
Про це йдеться у заяві партії.
 
Причина виключення - "завдання значної шкоди репутації політичної сили".
 
"Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає більше 1,4 га", - йдеться у заяві партії.
 
Зазначається, що частина депутатів фракції на чолі з Сергієм Гусовським тривалий час не вживали жодних дій для запобігання подібним голосуванням.
 
"Якщо людина використовує свій статус і посаду для того, щоб здобувати персональну вигоду - отримувати комунальну землю для себе і своєї родини, якщо людина через схеми отримує 14 ділянок у власне користування, - все це свідчить про недоброчесність і недобросовісність цієї людини. Якщо депутати фракції це покривають, то це підтверджує і їхню недоброчесність", - заявила голова Київської міської партійної організації "Об’єднання "Самопоміч" Оксана Сироїд.
 
Крім того, виконавчий комітет партії почав процедуру відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.
 
У керівництві "Самопомочі" заявили, що усі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть до НАЗК, НАБУ та інших органів.