Українку Тетяну Мірутенко застрелено в Мексиці в річницю її весілля

15:24, 11.07.2018
Українку Тетяну Мірутенко застрелено в Мексиці в річницю її весілля

Тетяна з чоловіком. Фото instagram.com/tmenko/

У столиці Мексики, Мехіко, під час вуличної перестрілки загинула американська туристка українського походження, 27-річна Тетяна Мірутенко.
 
Дівчина приїхала туди відсвяткувати річницю свого весілля, повідомляє The Washington Post.
 
Трагедія сталася 7 липня, коли Тетяна та її чоловік виходили з ресторану мексиканської кухні. В цей час на вулиці сталася перестрілка вуличних банд, які влаштували розбірки з охоронцями цього ресторану.
 
Кілька людей на мотоциклах відкрили вогонь по охоронцях, які стояли біля входу. Один з чоловіків був важко поранений, а Тетяна померла.
 
Батьки українки розповіли, що у 2013 році їхня дочка закінчила університет у Клемсоні (штат Південна Кароліна). Вона влаштувалася на роботу до фармацевтичної компанії Nektar Therapeutics у Сан-Франциско. Займалася залученням інвестицій.
 
 
У компанії заявили, що приголомшені загибеллю Тетяни, яка була дуже цінним працівником. Представник Nektar Therapeutics назвав Мірутенко "яскравою висхідною зіркою". Віце-президент компанії Дженніфер Раддок заявила, що колеги цінували "позитивну енергію, постійне бажання допомогти, ентузіазм і жагу до життя", які були невід'ємними рисами Тетяни.
 
Наталія Мірутенко, мати Тані, зізналася, що намагалася відмовити доньку від поїздки до Мексики.
 
"Як будь-яка мати, я дуже переживала. У новинах постійно передають про якісь перестрілки, вбивства у Мексиці. Я попереджала дочку, а вона тільки сміялася. "Ти завжди так говориш, мамо!"- сказала вона незадовго до від'їзду. А ввечері 6 липня ми з нею розмовляли по телефону. І Танечка сказала: "Бачиш, мамо, всегаразд. Мехіко - прекрасне місто! Мені дуже подобається. І тут безпечно. Можу дати тобі гарантію 200 відсотків!" Господи, я б життя своє віддала, якби доньку можна було повернути додому або відмовити тоді від поїздки!" - сказала мати.
 
Батько Тетяни Василь Мірутенко зі сльозами заявив: "Рік тому ми вибирали квіти на весілля дочки. Сьогодні ми йдемо по квіти на її похорон..."
 
У соцмережах з'явилися співчуття рідним загиблої українки, а також фотографія з місця злочину.
 
Нагадаємо, в червні в Туреччині застрелили популярну в країні співачку Хасер Тулу.