Під час атаки «шахедів» на АЗС Полтавщини поранено волонтерку зі Швеції
Під час повітряної тривоги ворожі безпілотники влучили, зокрема, у дві АЗС у Лубенському районі. >>
Реджеп Ердоган отримав великі повноваження після перевиборів
Реджеп Таїп Ердоган виграв позачергові президентські вибори в Туреччині, а блок партій за участі його політсили отримав більшість у парламенті.
Після опрацювання 98% голосів ЦВК Туреччини оголосила Реджепа Ердогана переможцем виборів, а сам нині діючий президент назвав себе переможцем ще до офіційного оголошення.
Президент України Петро Порошенко вже привітатав Реджепа Ердогана із перемогою на виборах.
Вітаю @RT_Erdogan з переобранням на посаду Президента Туреччини. Переконаний, що довіра населення та нові владні повноваження відкриють додаткові шляхи для подальшого розвитку Туреччини та добробуту турецького народу.
— Петро Порошенко (@poroshenko) 25 червня 2018 р.
Водночас під час дострокових парламентських виборів у Туреччині п'ятеро політичних партій подолали 10-процентний бар'єр і будуть представлені у парламенті.
Йдеться про Партії справедливості і розвитку, Партії націоналістичного руху, Народно-республіканської партії, Партії демократії народів і Хорошою партії.
Таким чином Реджеп Ердоган отримав контроль і над парламентом.
Опозиція заявила, що під час виборів були чисельні порушення, але міжнародні організації наразі про протести не заявляли.
Дострокові вибори відбулися після змін до конституції Туреччини. Повноваження президента були значно розширені.
Під час повітряної тривоги ворожі безпілотники влучили, зокрема, у дві АЗС у Лубенському районі. >>
Сходження на гору Арарат у Туреччині, що має висоту 5137 метрів, здійснили троє ветеранів російсько-української війни з ампутаціями нижніх кінцівок >>
Нову комплексну модель розвитку сільських територій застосовуватимуть на Закарпатті. >>
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
По суховантажному судні Туреччини, що прямував до українського порт, російські загарбники ударили дроном, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів екіпажу вдалося врятували. >>
У своїй «побєдобєсній» промові на параді, який з доброї волі Києва таки пройшов у москві, путін несподівано заговорив про можливе завершення війни в Україні. >>