«Самодостатній» Трамп: США відмовилися від українських дронів проти «Шахедів»
США не потребує допомоги України у захисті від дронів. >>
Під’їзд після вибуху гранати в Глухові (фото: ГУНП в Сумській області / Facebook)
У Глухові затримали колишнього військового, який підірвав гранату у під’їзді житлового будинку через конфлікт із одним із мешканців.
Про це повідомляє ГУНП в Сумській області.
"Було встановлено, що вибух стався в результаті розриву бойової фугасної гранати. Ніхто з мешканців будинку не постраждав. Значних пошкоджень зазнали лише вхідні двері, стіни та вікна", - повідомляють у поліції.
"Вибух був настільки потужний, що в одній з квартир будинку впала літня жінка, а в сусідньому будинку зі столу звалилася лампа", - продовжують правоохоронці.
За деякий час поліцейські прийшли до квартири, де жили троє чоловіків. Вони були нетверезі.
Вдалося з’ясувати, що у них виник конфлікт із мешканцем будинку, де стався вибух.
У квартирі знайшли ще одну бойову гранату.
"В їх квартирі була знайдена граната та пристрій для куріння марихуани. Було встановлена, що граната, знайдена в квартирі, і уламки тієї, яка вибухнула в будинку, мають одне і те саме маркування", - ідеться в повідомленні поліції Сумщини.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ст. 296 ч. 4 КК України "Хуліганські дії, вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї, чи іншого предмету, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень" та 263 ч. 1 КК України "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами".
Підривнику загрожує від 3 до 7 років за ґратами.
Як повідомлаля "УМ", на Житомирщині під час пиятики чоловік зарізав свого сина-ветерана АТО.
США не потребує допомоги України у захисті від дронів. >>
Безпілотниками "Герань" окупанти в ніч на 13 березня атакували центральну частину Новгород-Сіверського на Чернігівщині, пошкоджено міську бібліотеку, житлові будинки та адміністративні споруди. >>
У річці Дністер після атаки рф 7 березня 2026 року виявлено плями технічних масел. Україна та Молдова оперативно координують дії для локалізації забруднення та мінімізації його наслідків. >>
У Рівному Служба безпеки запобігла новій спробі рашистів вчинити теракт у центрі міста. >>
У Краснодарському краї росії в Тихорецькому районі в ніч на 12 березня безпілотники атакували нафтобазу, пожежа охопила 150 квадратних метрів. >>
До суду скерована справа про вбивство народного депутата України та колишнього Голови Верховної Ради Андрія Парубія >>