Продалися за 30$: ізмаїльчани намагалися зареєструвати Starlink для рашистів, фото
На Одещині правоохоронці викрили двох громадян України, яких росіяни завербували для незаконної реєстрації систем Starlink. >>
СБУ затримує у Коцюбинському посередника Євгена Мельничука.
СБУ затримала депутата Коцюбинської селищної ради Миколу Єременка та його посередника Євгена Мельничука під час отримання хабара у середу, 23 травня. Затримання відбулося саме в Коцюбинському, що під Києвом.
Про це повідомляє прес-центр СБУ в п’ятницю..
Зазначається, що оперативники спецслужби встановили, що депутат вимагав 50 тисяч гривень на місяць від селищної голови Ольги Матюшиної за голоси у місцевій раді.
"За цю суму зловмисник гарантував забезпечення голосів кількох депутатів для прийняття необхідних рішень. Співробітники СБ України також задокументували, шо депутат вимагав від чиновника 5 тисяч доларів за результативне голосування про виділення земельної ділянки під будівництво стадіону в центральній частині селища", - йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, депутата та посередника - місцевого "громадського" активіста – затримали в Ірпені після отримання частини хабара у розмірі 7 тисяч доларів. Відкрито кримінальне провадження.

За інформацією місцевого видання "Громада Приірпіння", йдеться про депутата Миколу Єременка, який неодноразово намагався захопити посаду селищного голови, та мешканця Ірпеня, активіста Євгена Мельничука. Обидва позиціонують себе як «третя сила» в регіоні.
Повідомляється, що СБУ проводила спецоперацію в Ірпені 23 травня.
Раніше Єременку оголосили підозру у підробленні документів, якими він був призначений на посаду в. о. голови Коцюбинської селищної ради (йдеться про внесення Єременка в реєстр).
До цього Міністерство юстиції визнало неправомірною реєстрацію Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради і відновило на посаді обрану на виборах голову Ольгу Матюшину.
Раніше голова Коцюбинської селищної ради Ольга Матюшина заявила, що її відсторонили від посади після громадських слухань про приєднання селища до Києва. За її словами, 7 березня "реєстратор, не маючи жодної підстави, замінив у реєстрі її прізвище як селищного голови на прізвище депутата селищної ради Миколи Єременка".
Матюшина подала з цього приводу скаргу до Міністерства юстиції. Місцева активістка Ірина Федорів стверджує, що Єременка контролює скандально відомий мер Ірпеня Володимир Карплюк.
На Одещині правоохоронці викрили двох громадян України, яких росіяни завербували для незаконної реєстрації систем Starlink. >>
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України та Національним інспекторатом розслідувань Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова зірвали нову спробу рашистів здійснити серію замовних вбивств у нашій державі. >>
Служба безпеки та Національна поліція протягом доби затримали агента рф, який вчинив теракт в Одесі вранці 16 лютого цього року. >>
СБУ фіксує активізацію російських спецслужб щодо вербування українців. Ворог збільшив кількість так званих операцій «під чужим прапором»: рашисти видають себе за співробітників правоохоронних органів України і під різними приводами змушують громадян готувати підпали, теракти, диверсії. >>
При спробі перетину кордону в ніч 15 лютого НАБУ та САП затримали колишнього міністра енергетики Германа Галущенка. >>
Служба безпеки у взаємодії з Офісом Генерального прокурора та Головнокомандувачем Збройних Сил України ліквідувала схему ухилення від мобілізації у Головному військовому клінічному госпіталі ЗСУ. >>