Експрем'єра Пустовойтенка шахраї ошукали на мільйони, фото
У Києві в колишнього високопосадовця двоє шахраїв виманили заощадження на загальну суму майже 7 млн гривень. >>
У Львівській області затвердили суму, яку отримають пільгики як компенсацію вартості проїзду: вона складає 135 гривень щомісяця.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на коментар директорки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк
"Прийнято рішення встановити щомісячну грошову виплату в розмірі 135 грн. Її вираховують як середню по вартості проїзду в комунальному транспорті по області", - розповіла вона.
За словами директорки департаменту, на виконання постанови Кабінету міністрів в області провели звірку кількості пільговиків – на цей час це 301 тисяча осіб.
Але згідно з постановою, уточнила чиновниця, розмір виплат будуть обчислювати для кожного пільговика окремо, оскільки різні категорії мають право на різні види пільг.
Засоби для виплат повинні передбачити органи місцевого самоврядування, вказала Кузяк.
"Зараз вони розглядають це питання, щоб запустити з червня поточного року", – додала вона.
Директор департаменту наголосила, що органи місцевого самоврядування мають право розширити як перелік пільгових категорій, які зможуть отримати доплату, так і збільшити суми компенсаційних виплат.
Зокрема, мова йде про пенсіонерів, які, згідно з постановою, не входять до переліку категорій, якими гарантовано такі виплати.
"Якщо, наприклад, Львів побачить, що вартість проїзду в місті вища і є кошти, то вони зможуть прийняти рішення про виділення більшої суми і для більшого числа категорій", - пояснила Кузяк.
Нагадаємо, уряд прийняв постанову про монетизацію пільг на проїзд.
У Києві в колишнього високопосадовця двоє шахраїв виманили заощадження на загальну суму майже 7 млн гривень. >>
Київський Національний Університет імені Т.Г Шевченка виплатив скандально відомому колишньому ректору Володимиру Бугрову майже мільйон під час звільнення з посади. >>
Чергову банальну спробу уникнути мобілізації зірвали на Рівненщині. >>
Про підозру ще шістьом учасникам організованої групи, викритої 11 травня на легалізації здобутого у злочинний спосіб майна в особливо великих розмірах, повідомили Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура. >>
Потяг у Львівський області зіткнувся з автокраном, який виїхав на залізничні колії, та зійшов з рейок; внаслідок аварії загнив машиніст, його помічник і водій машини – у лікарні. >>
Схему привласнення земель природно-заповідного фонду Києва на понад 595 млн грн, до якої причетний колишній народний депутат Андрій Деркач, який підозрюється у держзраді та переховується в рф, викрито правоохоронцями. >>