Зеленський із візитом у Мадриді: Іспанія виділяє €1 млрд на військову допомогу Україні, фото
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
Іспанські пенсіонери під будівлею парламенту.
Тисячі обурених пенсіонерів перекрили дорогу і заблокували вхід до будівлі парламенту Іспанії, закликаючи владу забезпечити фінансування соцзахисту, зокрема підвищити пенсії.
Про це повідомляють світові ЗМІ у четвер.
Найбільші протести проходять у містах, включаючи Більбао, Барселону та столицю Мадрид, де тисячі людей викрикують "Злодії, злодії!" біля воріт національного парламенту, блокуючи рух транспорту.
Зазначається, організатори, включаючи найбільші робітничі спілки Іспанії, подали до парламенту клопотання про заклик до політичних партій припинити блокування змін до законів про пенсії.
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
Внаслідок зіткнення двох швидкісних поїздів В Іспанії у місті Адамус іспанської провінції Кордова загинули вже 39 осіб. >>
Під час візиту до Іспанії 18 листопада президент Володимир Зеленський провів зустріч з королем Феліпе VI. >>
Золоту медаль у фіналі чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства здобув 23-річний український «козак» Юрій Ковальчук. >>
В Іспанії внаслідок утоплення загинув експосадовець Міністерства внутрішніх справ України. >>
Легендарне затонуле судно — іспанський галеон «Сан-Хосе», що вважається найбагатшою корабельною аварією в історії, остаточно ідентифіковано біля берегів Колумбії. >>