На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

13:38, 07.12.2017
На Тернопільщині цирк лишив верблюда помирати на снігу

Екзотичну тварину прив'язали до стовпа на стадіоні

У Хоросткові Тернопільської області, після приїзду пересувного цирку з Грузії в місті залишився верблюд. Тварину кинули на місцевому стадіоні, прив'язавши до стовпа, повідомляє в Facebook рух за права тварин UAnimals.
 
"У Хоросткові Тернопільської області, який мандрує цирк викинув верблюда! Ви не почулося. Працівники шапіто зібрали речі і поїхали, а тварина просто залишили посеред місцевого стадіону", - повідомив координатор UAnimals Олександр Тодорчук.
 
Зоозахисники з'ясували, що цирк приїхав з Грузії. І в цьому випадку це порушення закону, оскільки бродячі цирки в Україні є незаконними.
 
"У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину", - заявив міський голова Степан Гладун.
 
Згодом Гладун заявив, що тварину просто випустили погуляти і верблюд перебуває у спеціальному приміщенні, є людина, яка за ним доглядає, годує. 
 

 • Дмитро Комаров вирушив у весільну подорож

  На превеликий жаль усіх потенційних наречених, це таки сталося — найбажаніший (і таки найзатятіший) холостяк України, відомий тревел-журналіст програми «Світ навиворіт», якому вчора виповнилося 36 років, одружився. >>

 • У Британії 13-річна дівчинка продемонструвала інтелект, вищий за Ейнштейнів

  Прибічники всіляких теорій про вищість однієї раси над іншими не раз отримували обґрунтований теоретичний відпір, а такі фанатики, як Гітлер чи йому подібні ксенофоби, — ще й доволі відчутний фізичний, що завершився повною капітуляцією не лише його тверджень про вищість арійської раси, а й катастроф >>

 • ПРИКОЛИ про ресторани

  — Якщо я буду змушений затриматися у відрядженні, — каже чоловік дружині, — і не повернуся до зустрічі Нового року, я надiшлю тобi телеграму.
  — Не треба, я її вже прочитала, вона лежить у кишені твого пальта. >>