У київському Інституті раку в одному з санітарних приміщень сталася пожежа.
Про це повідомляє ДСНС у Києві.
Повідомлення про інцидент надійшло до служби порятунку
Рятувальники ліквідували пожежу в санітарній кімнаті інституту 29 серпня о 20:27.
Пожежа виникла на 6 поверсі 9-поверхової будівлі «Національного інституту раку» в санітарній кімнаті.
Через півгодини вогонь вдалося загасити.
Пожежею пошкоджено меблі, медичний інвентар, електросвітильник, також були закопчені стіни та стеля.
Постраждалих внаслідок пожежі немає. Причини загоряння встановлюються.