Москву та Крим атакували безпілотники
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Путін і "Нічні вовки" в окупованому Севастополі.
Президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, порушуючи українські закони, прибули в окупований Росією Севастополь у п’ятницю.
Про це повідомила прес-служба президента Росії.
З ними також приїхали повноважний представник президента в Південному федеральному окрузі Володимир Устинов і міністр освіти Ольга Васильєва. Зустрічав їх підконтрольний Кремлю "виконуючий обов'язки губернатора" Севастополя Дмитро Овсянников.

Відзначає, що Путін відвідав севастопольську загальноосвітню школу, будівництво якої розпочали ще до анексії півострова - 5 років тому.
Путін також ознайомився з експозицією "Історія Херсонесу в античний період" у державному історико-археологічному музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський" та провів зустріч з представниками наукових і громадських кіл Севастополя.
.jpg)
Крім того, російські президент і прем’єр разом з байкерами прокремлівського клубу "Нічні вовки" поклали квіти на території меморіального комплексу "35 берегова батарея".
.jpg)
Як повідомляє прес-служба президента Росії, поблизу комплексу Путіна і Медвєдєва зустрів скандально відомий лідер «Нічних вовків» Олександр Залдастанов («Хурург»), після чого керманичі Росії коротко поспілкувалися з байкерами.
Запрошені «Нічними вовками» на байк-шоу «Руський реактор» байкери з Німеччини подарували Путіну картину «Братське рукотискання Росії і Німеччини».
Також в п'ятницю ввечері Путін відвідає щорічний музичний фестиваль "Опера в Херсонесі".
Про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", заявила російська влада на світанку у вівторок, 28 липня: внаслідок атаки на заводі у Підмосков'ї виникла пожежа. >>
Початок тижня на росії видався вкрай гарячим. У понеділок під атаку потрапив уже третій логістичний хаб маркетплейсу Wildberries, нафтобаза поблизу Подольська та індустріальний парк «Південні Ворота» неподалік від Домодєдово. >>
На військовому аеродромі «Саки» в окупованому Криму 16 липня бійці Центру спеціального призначення «Омега» знищили російський бомбардувальник Су-24М. >>
Уночі 13 липня безпілотники СБУ уразили низку військових, логістичних та паливних об'єктів на території росії та тимчасово окупованого Криму– там вирували пожежі. >>
Успішного удару безпілотниками по військових аеродромах "Саки" та "Гвардійське" завдала Служба безпеки України в тимчасово окупованому Криму. >>
Чергові промови російського диктатора вже традиційно викликали шквал сарказму. >>