World Aquatics не указ: Польща не пускатиме спортсменів з рф та Білорусі на єврочемпіонат
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>
Третина жителів світу вважає Росію загрозою для своєї країни. Стільки ж опитаних загрозою для своєї держави назвали Китай.
Це засвідчує опитування американського дослідницького центру Pew Research Center, проведене в 37 країнах.
Зокрема, по 31% респондентів вважають загрозою для своєї держави Росію і Китай. Ще 35% респондентів вбачають загрозу для своєї національної безпеки у США.
В цілому міжнародний імідж Росії більше негативний, ніж позитивний. Критичні погляди стосовно РФ особливо поширені у США та Європі, у той час як в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в країнах Африки південніше від Сахари та Латинській Америці думки більш неоднозначні.
Лише у трьох країнах світу більшість опитаних висловились сприятливо про Росію: у В’єтнамі (83%), Греції (64%) та Філіппінах (55%).
Про свою довіру до президента Росії Володимира Путіна заявили 26% опитаних. При цьому американці менше довіряють Путіну (23%), ніж росіяни Трампу (53%).
Європейці особливо суворо ставляться до Путіна: йому не довіряють 78% респондентів.
Опитування проводилося у 37 країнах світу за межами Росії у період з 16 лютого по 8 травня цього року. Участь у ньому взяли майже 4100 респондентів.
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>
Розробкою на Велико-Токмацькому родовищі марганцю в окупованій частині Запорізької області займеться російська компанія "Реале Інженерінг Інвест". >>
За даними української розвідки, рф найближчим часом перейде до масованих атак України з частотою сім разів на місяць. >>
Співробітники головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях спільно з побратимами 1-го Окремого центру безпілотних систем ЗСУ знищили ворожі ешелони з пальним під Луганськом. >>
Франція та Австрія приєднались до Спеціального трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії Росії проти України. >>
Вранці 15 квітня безпілотники атакували завод у місті Стерлітамак у російському Башкортостані. >>