Дипломати ЄС не залишать Київ попри погрози Кремля
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
(Фото з "Фейсбуку" Шабуніна)
Дніпровський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід голові «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну у вигляді особистого зобов'язання.
Про це повідомляє Громадське.
Запобіжний захід йому обирали у справі про побиття чоловіка.
«Застосувати особисте зобов'язання щодо громадянина Шабуніна терміном на 60 діб», — оголосив суддя.
Уточнюються, що зобов'язання є частковим і Шабунін має повідомляти про зміну місця роботи чи проживання.
Главу ЦПК підозрюють у побитті блогера Всеволода Філімоненка. Захист антикорупціонера у свою чергу заявив, що Шабунін визнає, що вдарив блогера, але не так, як йдеться в експертизі.
«Згідно з відеозаписом, наш підзахисний бив у праву сторону обличчя. А судово-медична експертиза показує, що пошкоджена була ліва сторона обличчя. Це очевидний факт, який ми можемо тут дослідити на відеозаписі. Якщо ми це встановимо, то доведемо, що цей злочин не був здійснений нашим підзахисним», - сказав адвокат Овчаренко.
Раніше повідомлялось, що Шабуніну оголосили про підозру.
Як повідомляла "УМ", 8 червня між головою Центру протидії корупції та Всеволодом Філімоненком, який представлявся журналістом видання "Голос народу", сталася сутичка біля Дніпровського військкомату Києва.
Тоді Філімоненко дістав газовий балончик і пирснув в обличчя Шабуніна. Голова ж ЦПК заявляв, що вдарив Філімоненка по обличчю за образу його колеги.
Шабунін у соцмережі Facebook звинувачував Філімоненка у веденні замовної кампанії з метою компрометування.
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Збереження власного життя — природний інстинкт. Заробляння собі статків під час дії воєнного стану посадовцями територіальних центрів комплектування війська шляхом отримання хабарів за відкуп від служби є криміналом і корупцією. >>
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
Під виглядом співробітника Служби безпеки України 36-річний чоловік виманив у народної артистки України понад 6 мільйонів гривень. >>
Посла Ізраїлю терміново викликала «на килим» Україна – все через судно з імовірно вкраденим українським зерном з тимчасово окупованих територій, яке прямує до порту країни. >>