Оператори полку «Рейд» знищили унікальну станцію радіорозвідки «Артикул-С»
Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
Пропагандисти із "ЛНР" "майже непомітно замаскували" чорним полотном пошкоджений пам’ятник терористам
Пам'ятник знищеним бойовикам в центрі Луганська намагалися підірвати. Вибухом пошкодило нижню частину скульптури, встановлену на згадку про ліквідованих терористів із ОРЛО.
Інформацію про пошкодження пам’ятника з’явилася у ЗМІ російських та терористичних пропагандистів.
"У ніч на 1 серпня невідомі знову намагалися підірвати пам'ятник "Они стояли за Родину", - сказав неназваний співрозмовник російського видання "РІА Новини".
Як повідомляє пропагандистський ресурс самих терористів, вибух стався близько другої години ночі 1 серпня. В результаті пам'ятник постраждав частково.
На опублікованій бойовиками фотографії споруда майже повністю закрита полотном.
У той же час в соцмережах почали публікувати фото пошкоджень. Помітно, що найбільше постраждала нижня частина скульптури.

Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
Внаслідок російських нічно-ранкових ударів 20 січня кілька українських електричних підстанцій, які мають ключове значення для забезпечення ядерної безпеки, пошкоджені; Чорнобильська АЕС – повністю втратила зовнішнє електропостачання. >>
Внаслідок подвійної російської атаки 20 січня в Києві без опалення перебувають 5635 багатоповерхівок. >>
Внаслідок російських ударів по Одеській та Дніпропетровській областях уночі 19 січня – одна людина постраждала та зазнала руйнувань енергетична і газова інфраструктура. >>
За цей тиждень російська федерація застосувала проти України більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. >>
Внаслідок нової російської атаки станом на ранок 14 січня є знеструмлення споживачів у чотирьох областях. У Києві та п'яти областях застосовуються аварійні відключення світла. >>