Села затоплюються: росіяни вгатили по дамбі Курахівського водосховища
Вранці 11 листопада російські війська обстріляли Курахове Донецької області. Внаслідок чого було зруйновано Тернівську дамбу Курахівського водосховища. >>
Лідери G20 під час саміту в Гамбурзі.
Лідери "Великої двадцятки" врахували особливу позицію США щодо кліматичних змін і прийняли фінальну декларацію саміту у Гамбурзі в суботу.
Текст декларації оприлюднений на сайті федерального уряду Німеччини.
Після певної напруженості, яка виникла вході другого дня саміту у Гамбурзі, коли США блокували фінальну декларацію через незгоду в частині клімату, лідери досягли компромісу.
Всі країни "двадцятки" за винятком США наголосили на незворотності Паризької кліматичної угоди і необхідності її швидкої реалізації.
"Ми беремо до уваги рішення США вийти з Паризької угоди. США оголосили, що негайно припинять реалізацію свого нинішнього національно визначеного внеску та підтвердили свою рішучу прихильність до підходу, який знижує викиди, одночасно підтримуючи економічне зростання та покращуючи потреби в енергетичній безпеці" - йдеться у тексті декларації.
За наполяганням США у тексті документу збереглася згадка про горючі корисні копалини у контексті можливості їх використання у поєднанні з відновлюваними джерелами енергії.
У декларації також підтверджено досягнуту домовленість в іншому питанні, яке викликало розбіжності – країни "Великої двадцятки" висловилися за відкидання протекціонізму у глобальній торгівлі.
Крім того, учасники саміту G20 домовилися за допомогою всіх наявних методів протистояти корупції.
Також країни G20 вирішили створити партнерство з Африкою, щоб сприяти створенню робочих місць та економічному зростанню в цьому регіоні. Як зазначається, це повинно посприяти боротьбі з міграцією.
"Наші спільні зусилля сприятимуть сталому економічному зростанню і створенню робочих місць, особливо для жінок і молоді. Це допоможе в боротьбі з проблемами бідності і нерівності, які є одними з корінних причин міграції", - йдеться в декларації.
Також лідери домовилися активізувати співпрацю в боротьбі проти перевізників біженців.
Вранці 11 листопада російські війська обстріляли Курахове Донецької області. Внаслідок чого було зруйновано Тернівську дамбу Курахівського водосховища. >>
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>
Гіпотетична поява солдатів КНДР на російсько-українському фронті щонайменше підвищила градус кипіння у світовому інформаційному просторі. >>
Через повномасштабне вторгнення росії українська екосистема зазнала збитків у $65 мільярдів. >>
Світ завмер в очікуванні виборів президента США, результати яких матимуть великі геополітичні наслідки для всієї цивілізації. >>