Змагання саморобних авто «Крутий спуск» вперше відбулися на Замковому узвозі у Черкасах. Місцеві кулібіни вивели на старт свої тачки у вигляді колючки, лабутенів, сумки на колесах, Бетмобіля, а також міні-маршрутки «Петро».
Як повідомляє місцеве видання «Вичерпно», ініціатором таких креативних змагань став автомобільний клуб «Черкаси» за підтримки міської ради.
Кожна тачка успішно пройшла дистанцію на узвозі, долаючи перешкоди та трампліни.
У змаганнях брали участь 14 команд. Хтось робив ставку на швидкість і практичність, а хтось просто хотів вразити та запам’ятатися. У саморобних авто, які не повинні були бути вагою більше 100 кг, не дозволялося використовувати педалі, приводи, двигуни, електроніку, базу дитячих електромобілів чи квадроциклів.
«Ми вирішили, лабутени справжні у нас навряд чи вийдуть, тому зробили таку китайську пародію, – розповідає учасниця команди «Лабутеномобіль» та водій тачки Альона Пальчик. — На туфлі схоже і слава Богу».
Надійно, креативно і навіть із власним ім’ям створювала команда «BusMotors» свою саморобну тачку у формі маршрутки, яку назвали «Петро». Не тільки для машини створили відповідний образ, але й вся команда переодяглася в бабусь, яких можна побачити у вщент забитих маршрутках Черкас.
«Ми хотіли створити щось таке, що запам’яталося, і таке, що нагадувало б про наше місто. І так сталося, що в цей час, коли ми вже дізналися про змагання, в Черкасах декілька разів траплялися казуси з маршрутками – то колесо відпало, то двері відвалилися. Тому ми й вирішили зробити маршрутку, а назвали «Петро», бо «Богдан» вже ж зайнято», – іронічно розповідає Антон Товстоп’ят.
«Дуже цікаві машинки, знаєте, не дві палки і колесо, — зізнається керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Сподобалася кількість глядачів. Це дуже класно, коли ти їдеш, а тебе так підтримують».
Велика Британія ввела найбільші санкції проти тіньового флоту росії: під «опалу» потрапили 30 кораблів рф, які за останній рік перевезли нафти та нафтопродуктів на мільярди доларів. >>
Можливість поетапного і часткового відкриття повітряного простору для цивільної авіації розглядає Державіаційна служба України й першим місто з працюючим аеропортом може стати Львів. >>
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони повнопривідний бронеавтомобіль підвищеної прохідності «Зубр». >>