Прокуратура столиці оголосила про підозру жінці, яка шахрайським шляхом виманила у дружини загиблого бійця АТО майже 400 тис. гривень в одному з банків Києва.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва у четвер.
За даними слідства, шахрайка працювала в одному зі столичних банків, де переконувала клієнтів, що зможе обміняти їхні кошти за вигідним курсом валют. Проте жіночка гроші потерпілим не повертала.
«Однією з жертв злочину стала дружина бійця АТО, яка отримала майже 400 тис. грн у зв’язку із смертю чоловіка та передала їх шахрайці», - йдеться у повідомленні.
Загалом підозрювана заволоділа грошовими коштами громадян на суму майже 1,3 млн гривень.
Київською місцевою прокуратурою №5 зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3, 4 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих та особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.