На Орловщині ЗСУ рознесли склади зберігання ударних БпЛА
Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали удару по складах зберігання ударних БпЛА російських окупантів в Орловській області рф. >>
Звинувачення Росії на адресу Яценюка давно стали темою для фотожаб в Україні.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до керівництва Інтерполу з проханням відхилити позов Росії щодо оголошення колишнього прем'єра Арсенія Яценюка у міжнародний розшук.
Про це повідомляє МВС у п'ятницю.
Свою позицію відомство розробило на основі копії звернення правоохоронних органів Росії до Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні із запитом про оголошення Яценюка у міжнародний розшук з метою арешту та його подальшої екстрадиції до Росії.
Як йдеться у заяві МВС, в цьому запиті вказується, що "російські слідчі буцімто підозрюють пана Яценюка в тому, що він, вогнем з автомату Калашнікова, буцімто вбив 30 та поранив 13 російських військовослужбовців під час бойових дій в місті Грозний Чеченської республіки".
"Це, на думку російського слідства, сталося, коли А.П. Яценюк нібито був "членом озброєної банди "Мрія" і разом з нею "брав участь в атаках на російських військових на військові підрозділи Росії на території "Президентського палацу", площі "Мінутка", та залізничної станції "Грозний" в період з 31 грудня 1994 по 2 січня 1995 року", - заявляє МВС.
Вказується, що 20 квітня 2017 року міністр Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до Генсека Інтерполу Юргена Штока, в якому виклав "загальновідомі, більш ніж переконливі факти та аргументи, що свідчать про очевидну безпідставність звинувачень на адресу громадянина України А. П. Яценюка".
"Зокрема, Арсен Аваков запевнив генсека Інтерполу в тому, що пан Яценюк ніколи не бував у Чечні, не брав участі у жодних збройних конфліктах, у вказаний російськими слідчими період проживав, навчався й працював за місцем свого народження на території України", - зазначає МВС.
Також міністр внутрішніх справ заявив, що переслідування Яценюка з боку Росії є політично мотивованим і базується на "свідченнях, отриманих під тортурами від незаконно засуджених в Росії громадян України".
При цьом, Міністерство юстиції України офіційно звернулося до всіх демократичних країн та Європейського суду з прав людини з вимогою утриматися від визнання рішень, прийнятих російською владою і судами стосовно Яценюка.
Нагадаємо, 8 вересня 2015 року глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін заявив, що прем'єр України Арсеній Яценюк воював у Чечні проти Росії.
Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали удару по складах зберігання ударних БпЛА російських окупантів в Орловській області рф. >>
Підводний оптоволоконний кабель Латвійського державного центру радіо і телемовлення (LVRTC)), розташований на глибині понад 50 м, зазнав пошкодження вранці в неділю, 26 січня. >>
У день виборів на 7-й термін самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його держва отримає від рф ракетну систему "Орєшнік" "з дня на день". >>
Російську зброю, захоплену в Лівані та Сирії, Ізраїль розпочав постачання в Україну. >>
Українські дрони в ніч на 26 січня вчергове атакували Рязанський нафтопереробний завод (НПЗ), що спричинило масштабну пожежу. >>
У росію “завітали” безпілотники й атакували стратегічні об’єкти – зокрема, поцілили по нафтопереробному заводу у Рязані та били по заводу "Кремній", який виготовляє комплектуючі для російської зброї. >>