Зеленський у Німеччині: підписано декларацію про стратегічне партнерство
У Берліні 14 квітня відбулися міжурядові консультації та переговори між канцлером ФРН Фрідріхом Мерцем і Президентом України Володимиром Зеленським. >>
Олег ляшко охоче роздавав інтерв'ю до та після допиту (Радіо Свобода)
Cпеціалізована антикорупційна прокуратура заявляє, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час допиту у вівторок вів себе зухвало та зверхньо щодо детективів та прокурорів, обзиваючи їх нецензурними словами, а також перед допитом влаштував у Фейсбуці піар-кампанію
Про це йдеться в офіційному коментарі САП за результатами слідчих дій щодо справи про незаконне збагачення Олега Ляшка.
У відомстві нагадали, що викликали Ляшка задля того, щоб зібрати доказову базу щодо ймовірного факту його незаконного збагачення.
"Це не перший виклик політиків та публічних осіб до САП та НАБУ на допити та інші слідчі дії, однак на відміну від шановного народного депутата-радикала, вони не роблять з візитів до антикорупційних органів шоу та не пишуть щогодини пости у соцмережах про політичний тиск та політичне замовлення їх недоторканих осіб", - зазначається у повідомленні САП.
При цьому в САП не розуміють, для чого Ляшко робив записи у Фейсбуці та нятякають, що він заздалегіть шукає виправдання.
Антикорупціонери узагальнюють приклади збагачення відомих осіб та стверджують, що депутат чотирьох і більше скликань не можу демонструвати "життя на широку ногу", на відміну від українців, успішних у спорті, бізнесі, мистецтві.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до ЄРДР за фактом набуття Ляшком у власність активів у значному розмірі за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України за результатами опрацювання матеріалів ЗМІ.
"Власне з метою встановлення чи спростування факту незаконності отримання вказаного майна антикорупційними органами й розпочато провадження, оскільки попередньо отримана інформація є достатньою для внесення відомостей до ЄРДР", - повідомили в САП.
Допит Олега Ляшка у вівторок тривав близько 4 годин.
Нагадаємо, що Олег Ляшко переконаний: правоохоронні органи перетворюються на знаряддя політичної боротьби з політичними опонентами в руках керівництва держави.
"Жодних підстав порушувати проти мене провадження немає. Я не вчиняв ніяких злочинів чи корупційних діянь", — заявив опозиційний політик перед допитом в антикорупційній прокуратурі.
У Берліні 14 квітня відбулися міжурядові консультації та переговори між канцлером ФРН Фрідріхом Мерцем і Президентом України Володимиром Зеленським. >>
Після тріумфальної перемоги на виборах партії опозиціонера Петера Мадяра Міністерство закордонних справ України зняло рекомендації громадянам утриматися від поїздок до Угорщини. >>
У Великдень, 12 квітня, в Угорщині почалися парламентські вибори. Премʼєр Віктор Орбан може вперше за 16 років втратити владу. >>
Схему привласнення земель природно-заповідного фонду Києва на понад 595 млн грн, до якої причетний колишній народний депутат Андрій Деркач, який підозрюється у держзраді та переховується в рф, викрито правоохоронцями. >>
Українська сторона готова відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Він також назвав припинення вогню на Близькому Сході правильним рішенням. >>
Президент США Дональд Трамп урочисто заявив, що погодився призупинити бомбардування та атаку на Іран протягом двох тижнів, якщо країна погодиться повністю відкрити Ормузьку протоку. >>