Гондурас закупить українські безпілотники для боротьби з наркотрафіком
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
Лабораторії Організації із заборони хімічної зброї встановили, що під час удару сирійської урядової авіації по місту Хан Шейхун 4 квітня мирне населення постраждало від бойового газу зарин або подібного до нього.
Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті Організації, передає Укрінформ.
"Біо-медичні зразки, зібрані з тіл трьох жертв під час їхніх розтинів, були проаналізовані в двох лабораторіях ОЗХЗ. Результати аналізів засвідчили, що жертви постраждали від газу зарин або подібних до нього речовин", - йдеться в документі.
Крім того вказується, що подібні тести проводились зі зразками, взятими у кількох людей, що отримують медичну допомогу після нападу в лікарнях.
"Аналогічним чином, результати цих аналізів вказують на виявлення зарину або речовини, схожої на нього", - зазначається в повідомленні.
Як заявив з цього приводу Генеральний директор ОЗХЗ Ахмет Узюмджю, результати аналізів, проведених у чотирьох лабораторіях підтвердили факт застосування бойової хімічної зброї.
"Хоча подальші деталі лабораторних аналізів будуть представлені пізніше, наявні аналітичні результати беззаперечні", - наголосив він.
Місія ОЗХЗ зі встановлення фактів перебуває в готовності відбути до міста Хан Шейхун, однак для цього потрібно забезпечити необхідну безпеку. Очікується, що перший звіт з висновками щодо хімічного нападу буде представлений державам-учасницям Конвенції про заборону хімічної зброї впродовж двох тижнів.
Нагадаємо, що через застосування проурядовими військами в Сирії хімічної зброї, у ніч на 7 квітня США розбомбило військову базу в Хомсі, з якої, найімовірніше, відбулася хімічна атака по мирному населенню Сирії, що призвела до смерті не менше 70 людей.
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>
Служба безпеки та Національна поліція запобігли резонансному теракту в Києві. За результатами дій на випередження затримано двох агентів фсб, які готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі Києва. >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>
У Швейцарії планують офіційно підписати 19 червня мирну угоду між США та Іраном: сторони домовилися відкрити Ормузьку протоку. >>
Російські варвари в ніч на 15 червня здійснили масовану комбіновану атаку на Київ, у столиці було чути вибухи і зайнялися пожежі, зокрема й у житлових будинках та Києво-Печерській Лаврі, частина столиці – понад 140 користувачів – лишилася без світла. >>
14-пунктний меморандум про взаємопорозуміння, який стане першим кроком до остаточної мирної угоди, нарешті узгодили США та Іран. >>