У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Слідчий комітет Росії заочно звинувачує двох командирів 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України – полковника Сергія Заболотного і підполковника Олега Громадского в обстрілах цивільних в районі Авдіївки.
Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії в середу.
Йдеться про командира 58-ї бригади полковника Сергія Заболотного і командира 16-го окремого мотопіхотного батальйону тієї ж бригади підполковника Олега Громадского.
Держава-агресор звинувачує захисників України в тому, що в 2016 році під їх керівництвом нібито велися артилерійські обстріли мирних жителів та об'єктів цивільної інфраструктури в районі Авдіївки.
І це при тому, що саме українські військові утримують позиції в районі Авдіївки, які регулярно обстрілюють російські окупанти і місцеві терористи ДНР.
Крім того, Слідчий комітет інкримінує вказаним українським командирам причетність до артобстрілів з важкої зброї цивільної інфраструктури в селищі Спартак і в місті Ясинувата Донецької області, які нібито проводилися в тому ж 2016 році.
"В результаті цих обстрілів були пошкоджені житлові будинки і важке поранення отримав місцевий житель. Цей злочин скоєно загальнонебезпечним способом, і під час обстрілів небезпеки зазнавали інші цивільні особи, які проживають поблизу ", - нахабно стверджують російські слідчі.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>