Білоруська шпигунка-«журналістка» намагалася «інтегруватися» до ГУР, фото
Служба безпеки спільно з Власною безпекою Головного управління розвідки запобігла проникненню агентки білоруського кдб до підрозділів Сил оборони України. >>
Христина Бердинських та інші жуналісти опинилися у Московському РВВС Мінська.
Білоруські правоохоронці затримали без пояснення причин родичів затриманих учасників маршу «недармоїдів» і журналістів, які були поруч із ними у Мінську в п’ятницю.
Серед затриманих і українська журналістка видання «Новое время» Христина Бердинських.
Про це пані Бердинських повідомила у Facebook.
За її словами, затримання відбулося за адресою: вул. Фабриціуса, 4, куди приносять "передачки" родичі і близькі затриманих під час акції протесту проти закону про "дармоїдство".

Йдеться про офіс партії «Зелені», де збирають допомогу сім'ям затриманих за останні дні. Роботу офісу саме висвітлювали журналісти з різних країн. У цей же час до офісу прийшли правоохоронці, які почали перевіряти документи присутніх.
"Приїхав наряд міліції. Кажуть надійшло повідомлення про злочин. Переписали особисті дані 13 осіб. Мої в тому числі. Я акредитована і працюю офіційно в Мінську. Нікого не випускають. Що з нами робити, не знають. Сказали чекайте. Поруч синій бус. Просять пройти в бус", - написала журналістка.

Пізніше Христина Бердинських опублікувала фото з мікроавтобуса силовиків, куди її посадили після затримання. А згодом повідомила, що їх привезли до Московського райвідділку внутрішніх справ Мінська.
При цьому, в журналістки майже розрядився телефон.
Радіо Свобода зазначає, що окрім Христини Бердинських затримано ще й кореспондентку білоруської служби Радіо Свобода Галину Абакунчік та журналістів «France24».
Нагадаємо з лютого місяця Білорусь накрила хвиля протестів через декрет про неробство. Багатотисячні протести проти податку "на дармоїдство" пройшли в у найбільших містах країни.
Із середини березня влада почала масово затримувати протестантів.
Служба безпеки спільно з Власною безпекою Головного управління розвідки запобігла проникненню агентки білоруського кдб до підрозділів Сил оборони України. >>
Пентагон представив широкому загалу нову "Стратегію національної оборони" США, в якій описані нові пріоритети країни та оцінка загроз від інших держав. >>
Після появи інформації про те, що з держкомпанії можуть бути виведені близько 2 млрд грн на користь приватних трейдерів, ДТЕК ініціювало процедуру дострокового припинення договору з "Енергоатомом". >>
В Україні 24 січня відзначають День Служби зовнішньої розвідки ― професійне свято фахівців, що належать до одного з ключових центрів стратегічного мислення у системі національної безпеки держави. >>
Запровадження з 1 лютого мит проти низки країн, які не згодні з його позицією щодо Гренландії, президент США Дональд Трамп анонсував у суботу, 17 травня. >>
У відповідь на запит нардепа Ярослава Железняка Міноборони повідомило, що колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак не звертався до жодного ТЦК та СП з бажанням пройти військову службу. >>