Дрони масовано атакували Ленінградську область – у порту пожежа
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>
Війська Західного військового округу Росії почали раптову перевірку з'єднань та військових частин округу в межах Псковської, Ленінградської і Новгородської областей та республіки Карелія.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Росії у віторок.
"У вищий ступінь бойової готовності приведені мотострілкові, артилерійські, ракетні і зенітні ракетні бригади, бригада армійської авіації, підрозділи забезпечення, Ленінградська військово-морська база (ЛВМБ), задіяні також військові комісаріати Санкт-Петербурга, Псковської, Новгородської областей і Республіки Карелія", - сказано у повідомленні.
Вказується, що наразі військовослужбовці в складі підрозділів "на штатній техніці роблять марші в призначені райони, де приступлять до виконання завдань за призначенням".
Водночас, на спеціалізованому полігоні в Ленінградській області розгорнуто польові рухомі пункти управління та вузли зв'язку.
Нагадаємо, на минулому тижні солдати НАТО зробили марш-кидок до російського кордону в ході маштабних військових навчань в Естонії.
Після цього вояки НАТО сфотографувалися з прапором США на фоні башт замку міста Івангород, що у Ленінградській області Росії.
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>
У Російській Федерації невдоволені – скаржаться через наймасштабніший наліт дронів за рік. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил безпілотних систем ЗСУ затримала агента, який одночасно працював на фсб рф та розвідку прикордонної служби республіки білорусь. >>
Авіабудівний завод “Авіастар”в Ульяновській області та авіаремонтний завод у Новгородській області російської федерації уразили Сили оборони України. >>
Президент Володимир Зеленський 17 березня відвідує Велику Британію. Із премʼєр-міністром Великобританії Кіром Стармером і генеральним секретарем НАТО Марком Рюттее обговорив питання щодо спільного виробництва зброї. >>
Країна-окупантка поступово звикає жити під звуки постійних сигналів тривоги. >>