Троє морських піхотинців, які не повернулися на базу 8 січня, загинули як герої, перед смертю убивши кількох ворогів.
Тіла Миколи Охріменка, Сергія Солонька та Сергія Трубіна напередодні повернули українській владі.
Спочатку хлопців привезли на судово-медичну експертизу у Дніпро, а на 15 січня заплановані перші похорони.
"Військово-Морські Сили понесли непоправну втрату. У районі проведення антитерористичної операції на території Луганської і Донецької областей під час виконання завдань із захисту суверенітету і територіальної цілісності України загинули наші бойові побратими - молодший сержант Микола Охріменко, молодший сержант Сергій Сонько та старший матрос Сергій Трубін", - скаано ВМС у Facebook.
Як повідомляє Юрій Бутусов 8 січня троє бійців 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти - командир відділення молодший сержант Сергій Сонько (23 роки) і його підлеглі молодший сержант Микола Охрименко (53 роки), старший матрос Сергій Трубін (29 років), без відома командування вийшли на передову в районі населеного пункту Октябрь під Маріуполем Донецької області.
"Це були мотивовані бійці, гідні люди. Микола Охрименко на фронті більше двох років, до війни жив у Донецьку. Вони не хотіли просто сидіти на "опорнику", вони хотіли повної свободи дій. Не маючи наказу, вирішили діяти самостійно", — пояснює журналіст, підкреслюючи, що хлопці спланували спецоперацію на тверезу голову.
Згадаємо кожного з наших героїв окремо!
Микола Охріменко
Микола Охріменко мав позивний позивний Дєд, був родом зі Сумщини.
Він народився у 1963 році в селі Яструбине Сумського району.
У 1980 році закінчив Яструбинську середню школу.
Якийсь час працював в Якутії на комбінаті "Куларзолото".
До 2014 року жив у Донецьку разом із дружиною, від цього шлюбу в нього залишилася дочка.
.jpg)
Коли почалася війна, повернувся на Сумщину в рідне село, де мешкав разом із матір'ю. Дружина залишилася на Донеччині.
У 2015 році Микола пішов добровольцем на фронт, воював в одному з добровольчих батальйонів, а в 2016-му перейшов на військову службу за контрактом.
Пройшов Дебальцеве, був двічі поранений. Не так давно Микола втратив батька.
А тепер його мама Тетяна Яківна буде ховати свою третю дитину...
Сергій Солонько
Сергій Сонько був родом з Херсона, 16 грудня відсвяткував 23-річчя.
Закінчив Станіславську середню школу Херсону. Навчався на юридичному факультеті в Чорноморському університеті ім.Петра Могили в Миколаєві на заочному відділенні.
Рік тому Сергій прийняв рішення захищати Батьківщину і пішов до війська. Був командиром третього відділення 36-ї бригади морської піхоти.
У Херсоні у Сергія залишилася мати, а в Миколаєві на нього чекала кохана дівчина.
"Розумний, веселий, життєрадісний - таким він навіки залишиться в їхній пам'яті", - пише журналіст Юрій Бутусов про цього морського піхотинця.
Сергій Трубін
Сергій Трубін до війни мешкав в селищі Знам'янка Друга Кіровоградської області.
Після закінчення місцевої середньої школи №7 продовжив навчання в Знам'янському професійному ліцеї №3, де набув спеціальностей муляра і зварювальника.
На війні Сергій був санітаром морської піхоти, служив у 36-й бригаді на посаді старшого стрільця.
15 січня у Знам'янці оголошено Днем жалоби - цього дня буде приспущено державні прапори із жалобними стрічками та скасовано всі розважальні та спортивні заходи.

"Громадянська панахида за загиблим Героєм відбудеться в неділю 15 січня біля Будинку культури смт. Знам'янка Друга. Початок о 12.00 год.", - пише повідомляють на сайті міської адміністрації.
Також співчуття родинам загиблих висловило командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Як повідомляла "УМ", 8 січня на Донбасі зникли троє військовослужбовців, які виконували завдання поблизу лінії розмежування.
12 січня стало відомо, що троє військових, які зникли 8 січня біля лінії розмежування на Донеччині, загинули, їхні тіла у бойовиків. 13 січня бойовики повернули тіла бійців Україні.