Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Слідчі прокуратури і оперативники Нацполіції проводять санкціоновані обшуки в окремих кабінетах чиновників Харківської міськради у вівторок зранку. Причина – вимагання хабара особою, яка представлялася «юристом» мерії.
Про це місцевим ЗМІ повідомила речник прокурора Харківської області Віта Дубовик.
За її словами, кілька одночасних обшуків відбуваються в рамках розслідування справи щодо хабарництва.
Обшуки проводять співробітники прокуратури і облуправління із захисту економіки Нацполіції в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Пані Дубовик також наголосила, що головний фігурант корупційного провадження не є співробітником міськради.
Водночас прес-секретар мерії Харкова Юрій Сидоренко лише коротко уточнив пресі, що поліція проводить слідчі дії в юридичному департаменті міськради. При цьому він не зміг уточнити, які саме слідчі дії тривають та у рамках якого саме кримінального провадження.
За неофіційними джерелами, хабар вимагали від підприємців, які хотіли продовжити оренду комунальних приміщень.
Так, представники міськради виграли суд і за підтримки виконавчої служби вимагали від підприємців звільнити орендовані раніше приміщення в центрі міста. Тоді підприємці висловили бажання продовжити винаймати приміщення на нових умовах.
Після цього, чиновники надали їм контакт начебто юриста, який мав вирішити питання оренди в правничій площині.
Коли ж підприємці зв’язалися з «юристом», той виявився лише корупційним посередником, який висунув вимогу заплатити певну суму грошей для вирішення питання. Один із підприємців звернувся до правоохоронних органів із заявою.
Вочевидь, саме цього «юриста» мала на увазі пані Дубовик, коли повідомляла, що «головний фігурант корупційного провадження не є співробітником міськради».
Правоохоронці затримали «на гарячому» чоловіка, що представлявся юристом мерії, під час отримання хабара.
Тож зараз, під час обшуків у міськраді, слідчі шукають докази його корупційних зв’язків із чиновниками юридичного департаменту.
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Вирок суду першої інстанції, яким трьох громадян визнано винними у терористичному акті, що призвів до загибелі людей, та незаконному поводженні зі зброєю (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263 КК України) і засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна - Верховний Суд залишив чинним. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
У Черкасах поліція взяла 38-річного підприємця, який за 5 тис. доларів обіцяв ухилянтам організувати непридатність до служби в ЗСУ. >>
Посадовців МСЕК і медустанов правоохоронці викрили в трьох областях України: за версією слідства вони були причетними до оформлення фіктивних інвалідностей для ухилення від мобілізації. >>
У центрі документального фільму «1000 днів волі» історії п’яти українських героїв. Стрічку створили у Міністерстві внутрішніх справ України. >>