Під час пожежі на "Лісовій" згоріла співробітниця ринку

18:21, 26.12.2016

Жінка, яка загинула при пожежі на складі секонд-хенду на Лісовому масиві в Києві, швидше за все була працівницею ринку.

Про це повідомляє столична поліція.

"Попередня інформація, що це, найімовірніше, працівниця місцевого ринку", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва в понеділок.

Зараз на згарищі все ще працюють співробітники поліції, рятувальники та вибухотехніки для виявлення причин та вогнищ пожежі.

Начальник Деснянського управління поліції столиці Олександр Косовський зазначив, що за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України  -порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки.

Як повідомляла "УМ", в неділю на складах секонд-хенду в Києві розпочалася масштабна пожежа. 

Після локалізації вогню рятувальники знайшли тіло жінки.