У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Державний антихакерський корпоративний центр виявлення, попередження і ліквідації наслідків комп'ютерних атак (КЦПКА) для захисту стратегічних підприємств створила ФСБ за вказівкою президента Росії Володимира Путіна.
Про це повідомляє російська газета «Известия» у понеділок.
Наказ про початок роботи антихакерського центру (функціонує на базі корпорації «Ростех») був підписаний наприкінці жовтня 2016 року, до цього система працювала в тестовому режимі.
«Бригади фахівців з інформаційної безпеки будуть цілодобово відслідковувати аномалії в роботі комп'ютерів оборонних підприємств і в разі реєстрації спроби проникнення або витоку даних оперативно відсікати від зломщиків важливу інформацію, передаючи їх координати ФСБ», - розповів представник ІТ-служби корпорації «Ростех» Олександр Євтєєв.
За його словами, підключення оборонних підприємств до захисної системи буде відбуватися поетапно, в першу чергу на критично важливих підприємствах, пов'язаних з виконанням державних оборонних замовлень.
До їхнього числа входять об’єднання і підприємства: Об'єднана приладобудівна корпорація, «Вертольоти Росії», «Високоточні комплекси» та Об'єднана двигунобудівна корпорація.
Згодом планується створення ще кількох десятків таких центрів, у тому числі комерційних, уточнює видання.
Радник президента Росії Герман Клименко вважає, що антихакерський центр «Ростеху» у перспективі обслуговуватиме й інші державні структури, забезпечуючи захист від хакерських атак не лише підприємствам «оборонки», але й органам влади.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>