Любов Басова здобула золото на чемпіонаті Європи з велотреку

19:28, 22.10.2016

Любов Басова вдруге виграла Чемпіонат Європи.

Українка Любов Басова перемогла в гонці кейрин на чемпіонаті Європи у Франції в суботу.

28-річна спортсменка спочатку виграла проміжний заїзд, а у півфіналі стала третьою і зуміла вийти у фінал.

У «золотому» заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год.

Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Сімона Крупецкайте з Литви.

Перемога українки Басової стала першою для нашої збірної на турнірі, який проходить в місті Сен-Кантен-ан-Івлін. Також ця золота медаль стала першою для України на чемпіонаті Європи з велотреку з 2011 року.

Нагадаємо, що на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, уродженка Вінничини Любов Басова в кейріні посіла високе 5 місце.

Велогонщиця Басова вже здобувала золоту медаль чемпіонату Європи з трекових велоперегонів у 2011 році.