У Києві з 10 жовтня увімкнуть опалення у лікарнях, поліклініках, школах, дитячих садочках та інших закладах соціального напрямку. Із відповідним дорученням сьогодні виступив мер Києва Віталій Кличко.
"Враховуючи зниження температури і на підставі інформації, яку ми заслухали від заступника директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолія Прокопенка, я даю доручення ПАТ "Київенерго", ТОВ "Єврореконструкція" через похолодання і зниження середньодобової температури розпочати подачу тепла", - сказав Кличко.
Мер Києва також заявив, що персональну відповідальність за підключення закладів соціальної сфери та належний температурний режим несуть голови районних адміністрацій, директори департаментів освіти і науки, культури, охорони здоров'я.