Розвідка ідентифікувала нового командира бойовиків на Донбасі

13:02, 30.08.2016
Розвідка ідентифікувала нового командира бойовиків на Донбасі

Українська розвідка виявила, що на тимчасово окуповану територію Донецької області на посаду командира підрозділу бойовиків НЗФ прибув полковник ЗС РФ Олексій Бєрдіков. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у соцмережі Facebook.

 

"Встановлено, що посаду "командира 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 армійського корпусу (Донецьк, Україна), Центру територіальних військ (Новочеркаська) Південного військового округу (Ростов-на-Дону)" прибув полковник ЗС РФ Бєрдніков Олексій Миколайович, який замінив на цій посаді генерал-майора Тимофєєва Ігоря Борисовича", - йдеться у повідомленні.

 

Також розвідуправління оприлюднило біографічні дані російського офіцера. До відрядження на Донбас, полковник служив у Приморському краї Росії. Зазначається, що Бєрдніков має погану репутацію серед підлеглих у бригаді через випадки приниження честі і гідності, а також через свою корумпованість.

 

Полковник ЗС РФ Бєрдніков проходив службу на командних посадах у мотострілецьких підрозділах у Північнокавказькому військовому окрузі, по закінченні Військової академії ім.Фрунзе, з 2011 по 2014 р., проходив службу на посаді начальника штабу-першого заступника командира 59 окремої мотострілецької бригади (н.п.Сергіївка, Приморський край) 5 Армії Східного ВО ЗС РФ.