Селище Станиця Луганська, що в мередмісті облцентру, вночі обстріляли із мінометів терористи так званої луганської народної республіки.
"Бойовики в результаті обстрілу з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї смт Станиця Луганська поранили місцевого жителя і двох українських військовослужбовців, повідомляє обласна військово-цивільна адміністрація", - повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
У результаті обстрілу отримав поранення місцевий житель та двоє українських військовослужбовців, також селище знеструмлене, пошкоджено газогін.
"Перебито лінію електропостачання, у трьох місцях пошкоджено газопровід низького тиску, в одному місці - середнього. Газопостачання не було припинено, зараз накладено бандажі", - повідомляє заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.