Депутатські «справи»: Шуфрич – вийде під заставу, Скороход – позбулась «браслету» завдяки чоботам
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
Печерський райсуд Києва арештував на два місяці колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Медяника на засіданні у понеділок. Обраний судом запобіжний захід у вигляді утримання під вартою триватиме до 4 жовтня.
Таку постанову ухвалила слідчий суддя Ірина Литвинова. Рішенням суду альтернативна можливість внесення застави підозрюваному не надана.
У свою чергу, адвокат Медяника Євгеній Солодко заявив, що його підзахисний є заручником і його затримали лише для того, щоб вибити свідчення проти екс-голови фракції ПР Олександра Єфремова.
«За такими, в лапках, доказами затримувати особу, це означає лише одне – вимагання, натякання на те, що «надасиш покази – будеш вільний». Ось і все», – сказав Солодко. І обіцяє оскаржити арешт екс-депутата.
Солодко додає, що Медяник є бізнесменом і в політику пішов лише для того, щоб захищати свій бізнес. Також він запевнив, що Медяник не вів справи с Єфремовим, а був лише колегою по фракції.
Прокурор Генпрокуратури Павло Кожухівський навпаки стверджує, що слідство зібрало достатньо доказів, щоб підозрювати Медяника в скоєнні інкримінованих йому злочинів.
При цьому, Кожухівський підкреслив, що показання свідків вказують на факт надання фінансової допомоги Медяником представникам незаконних збройних формувань в Луганській області.
Володимир Медяник у суді стверджував, що ніколи не підтримував сепаратистів і не організовував жодного референдуму на території Луганщини.
Нагадаємо, що Медяника затримали у неділю, як фігуранта справи Єфремова про сепаратизм. Колишній депутат переховувався не у власній квартирі, а у сторонньої жінки. Він довго не бажав відкривати двері правоохоронцям.
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури повідомили про підозру одному із заступників начальника Управління поліції охорони в Івано-Франківській області за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах. >>
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
У Києві Шевченківський райсуд змінив запобіжний захід з арешту без права внесення застави на цілодобовий домашній арешт детективу Національного антикорупційного бюро Віктору Гусарову. >>
В Одеському порту Служба безпеки України затримала іноземне вантажне судно, яке входило до "тіньового" флоту Росії та незаконно перевозило українську агропродукцію з тимчасово окупованого Криму. >>
Вражено Рязанський НПЗ та Алчевсьий металургійний комбінат на тимчасово окупованій території Луганської області. >>