Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів народному депутату від БПП Сергію Лещенку з приводу опублікованого напередодні розмови генпрокурора з олігархом Ігорем Коломойським. Свою відповідь генпрокурор залишив під постом Лещенко у Facebook.
"Нещодавно Юрій Луценко палав праведним гнівом на мою заяву про недавню зустріч з Коломойським. Він стверджував, що не тільки не бачився, але навіть не спілкувався з Коломойським за телефоном. Цікаво, чи розповість тепер генпрокурор, яке фінансове питання Коломойський пропонував вирішити в пропорції "10 до 1". Все-таки, від Луценка тепер залежить, хто буде сидіти в тюрмі, а хто встигне втекти в Лондон", - написав Лещенко.
Аудіозапис розмови між Луценком і Коломойським нардеп розмістив на своїй сторінці в Facebook.
Генпоркурор першим залишив коментар під постом депутата і потішив його змістом користувачів соцмережі. "Розмова з минулого року. Сірожа, іщі єщо", - написав Луценко.
Нагадаємо, 25 липня в ефірі каналу "112" Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко провів таємну зустріч з олігархом, власником групи "Приват" Ігорем Коломойським. За його словами, зустріч відбулася приблизно один-два тижні тому в Івано-Франківській області, куди Луценко їздив для того, щоб представити нового прокурора області.
Лещенко висловив думку, що вони обговорювали "проблеми, які виникли у Коломойського". "Коломойський дозволяє собі дуже багато в політиці і наші західні партнери незадоволені його активністю. І час від часу виникає питання, як би пустити Коломойського в політичний розмін. Але Коломойський звичайно цього не хоче, і він шукає контакти з ким би домовитися про це. Ось Луценко зараз контактує з Коломойським, щоб зберегти його вплив, але, щоб Коломойський не вчиняв дій проти чинної влади", - заявив нардеп.
Прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган, коментуючи заяву Лещенка, підтвердила, що її шеф Юрій Луценко говорив з олігархом Ігорем Коломойським, але в 2015 році.
Касаційний господарський суд у понеділок, 19 листопада, підтримав рішення Північного апеляційного господарського суду про те, що Довженко-Центр не має права оскаржувати рішення про його реорганізацію. >>
Знову під загрозою фундаменти палацу останнього гетьмана України Кирила Розумовського виявлені на початку 2024 року під час демонтажу будівлі Інженерних служб Київської фортеці (1853 р.). >>
Зовнішнє розслідування щодо свого головного прокурора Каріма Хана через звинувачення в сексуальних домаганнях розпочне керівний орган Міжнародного кримінального суду. >>