У Міноборони прокоментували вибух на полігоні

17:33, 25.07.2016
Вибух на Широколанівському полігоні, поблизу села Улянівка, що на Миколаївщині, під час навчальних стрільб не має відношення до навчань "Сі Бриз" та "Південний вітер". Про це в ефірі телеканалу "112" заявив офіцер одеського регіонального центру Міноборони України Ярослав Чепурний.
 
За його словами, про офіційну причину трагедії, яка сталася сьогодні вранці, "ще рано говорити". "Відношення до" Сі-бриз 2016 "і" Південний вітер це не має", - уточнив офіцер.
 
Зараз слідча комісія, до якої увійшли офіцери Миколаївської військової прокуратури та військової служби правопорядку Миколаївського національного відділення працюють на місці події, щоб уточнити обставини події та причини поранення військовослужбовців.
 
Нагадаємо, під час навчань на Широколанівському військовому полігоні в Миколаївській області загинув військовослужбовець, ще вісім отримали поранення через вибух 120-мм міномету. Один військовий з важким пораненням направлений до Миколаївського військового шпиталю.
 
Сьогодні стартував 2-й етап комплексних командно-штабних навчань "Південний вітер - 2016". У планах - навчання батальйонів з бойовою стрільбою, десантуванням і рейдами високомобільних десантних військ, переміщення на значні відстані комбінованим способом з подоланням водних перешкод, виконанням льотно-тактичних навчань.
 
18 липня розпочалися українсько-американські навчання "Сі Бриз-2016".
 
У рамках навчань два корабля ВМС США, есмінець USS Ross (DDG71) і великий десантний корабель USS Whidbey Island (LSD-41) зайшли в порт Одеси.