У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
У селищі Поповка в Криму в неділю спалахнула одна з конструкцій на території фестивалю «Казантип» - вщент вигорів двохповерховий дерев'яний будинок і прилегла територія, розташовані наближче до березу моря.
Пожежа почалася близько п'ятої години вечора в дерев'яній будівлі площею 250 кв.м на території пляжу. Вогонь швидко перекинувся на альтанки, лавки та огорожі.
На відео очевидців видно, що полум'я охопило більшість будівель на пляжі. Відпочивальники одразу покинули пляж та зателефонували в пожежну частину. Однак, за словами місцевих жителів, у відповідь почули: «Ну і що, нехай горить».
«Загоряння почалося з казарми, яку ці клоуни використовували як склад і житло. Мені сказали, що вони смажили шашличок», - коментує пожежу організатор «Казантипу» Микита Маршунок.
Обурений тим, що сталося, він нагадав, що легендарний пляж в селі Поповка бачив багато «відчайдушного відпалу в особливо великих масштабах». «Але сьогодні він горів від сорому, дивлячись на те, у що його перетворили виродки, які вважають себе моралістами, патріотами і вихователями підростаючого покоління», - підсумував Маршунок.
Нагадаємо, фестиваль рейву «Казантип» проводився в Криму щоліта, починаючи з 1995 року і аж до окупації півосторва Росією.
Після анексії Криму в організаторів заходу виникли проблеми з владою. На початку березня 2016 року прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про заборону його проведення на півострові. А на базі «Казантипу» в Поповці організували центр сімейного відпочинку ПЛЯЖНАШ.
У 2014 році «Казантип» переїхав на чорноморське узбережжя Грузії в Анаклиа. Але організатори зазнали збитків через брак туристів і високі ціни. Наступний фестиваль, запланований на острові в Камбоджі у лютому 2015, місцева влада відмінила через надмірну «сексуальну активність» фестивалю.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
В окупованому Криму бійці центру спецоперацій "Альфа" СБУ уразили три військові кораблі РФ: "Ямал", "Азов" і ще один військовий корабель невстановленого типу. Також уражено РЛС і логістику ворога. >>
Збройні Сили України у ніч на 11 квітня уразили нафтобазу, нафтоперекачувальну станцію, три склади боєприпасів та живу силу росіян на тимчасово окупованих територіях України та на території держави-агресора. >>