У Харківському метро затримали ветерана АТО з гранатою

17:07, 18.06.2016
У Харківському метро затримали ветерана АТО з гранатою

28-річний учасник бойових дій перевозив боєприпас у власній кишені. Убезпечити пасажирів метрополітену і вилучити гранату вдалося завдяки пильності працівника поліції.

 

Коли чоловік намагався непомітно перекласти гранату з однієї кишені до іншої це побачив старший лейтенант батальйону поліції особливого призначення, який повертався вранці додому після добового чергування, повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Харківській області.

 

Правоохоронець прослідкував за підозрілим громадянином до місця, де його можна було затримати без шкоди до оточуючих. Для допомоги він покликав працівників батальйону поліції по охороні метрополітену. Разом вони затримали підозрілого та вилучили у нього гранату.

 

З’ясувалося, що затриманий проживає у Богодухові, брав участь у бойових діях в зоні АТО (поліції він надав посвідчення учасника бойових дій). За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.