У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Знесення та перенесення пам'ятника Катерині II підтримали 43 депутатів Одеської міської ради (97,7%) присутніх.
Депутати міської ради Одеси вирішили долю пам’ятників Катерині ІІ та Олександру Суворову, проголосувавши їхній демонтаж
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба Одеської міськради.
«На XVI сесії Одеської міської ради депутатами підтримано рішення про демонтаж та перенесення пам’ятника «Засновникам Одеси»...Депутати вірішили демонтувати та перенести пам’ятник Олександру Суворову», – йдеться в повідомленні.
Знесення та перенесення пам'ятника Засновникам підтримали 43 депутати (97,7%) присутніх.
Знесення та перенесення пам'ятника Суворову – 93,2% (41 депутат) з числа присутніх.
Нагадаємо, раніше Одеська міськрада повідомила про завершення голосування, на якому більшість містян підтримали демонтаж пам’ятника російські імператриці Катерині ІІ.
Міський голова Одеси Геннадій Труханов, який раніше виступав проти знесення пам'ятника, заявив, що проголосує на сесії міськради за демонтаж пам’ятника.
6 листопада пам’ятник російській імператриці Катерині ІІ в Одесі місцева влада обнесла парканом. Саму скульптуру загорнули в чорний пакет.
До слова, раніше мер Одеси Геннадій Труханов запропонував одеситам створили парковий комплекс «Імперського та Радянського минулого», замість того, щоб зносити пам'ятник Катерині ІІ та Суворову. Згодом Труханов заявив, що він проти «варварського» знесення пам’ятника російській імператриці Катерині ІІ. Мер розповів про початок громадських слухань щодо подальшої долі пам'ятника та наголосив, що процедуру ухвалення рішення необхідно проходити «цивілізовано».
Як повідомляла УМ, ковпаком ката та зашморгом в руках "прикрасили" пам’ятник Катерині ІІ в Одесі. Крім того, постамент облили червоною фарбою.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Документальна стрічка «Новоприбулі | Newcomers» виходить в Канаді 16 листопада. >>
1 жовтня, коли в Україні відзначали одразу кілька свят — Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва, День ветерана та інші, — було дуже велелюдно у Володарці, що на Київщині. >>
Ушанування Божої Матері як покровительки українського війська має давні традиції. >>
Нові назви отримають 4 райони, 10 міст, 56 селищ, 261 село. >>