Міносвіти рф прибрало згадки про «спецоперацію» з методичок для вчителів

13:35, 08.09.2022
Міносвіти рф прибрало згадки про «спецоперацію» з методичок для вчителів

Тепер в росії менше розповідатимуть у школах про загарбницьку війну в Україні

Міністерство освіти рф оновило методички для вчителів, за матеріалами яких проводяться класні години «Розмови про важливе». З них тепер прибрали згадки про війну в Україні.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє ТГ-канал «Альянс учителей». 

 

«Міносвіти оновило методички та всі матеріали до уроку «Розмови про важливе» 12 вересня. Звідти прибрали всі згадки про Україну, «спецоперацію», «захист російських людей», «не страшно померти за батьківщину» та іншу пропаганду», - йдеться у повідомленні.

 

Портал Медиазона  звернув увагу, що зі сценаріїв до занять «Наша країна - росія» для 5-11 класів зник розділ «Патріотизм та спеціальна військова операція». Раніше матеріали до цього уроку містили згадки про війну в Україні та «подвиги» російських військових на Донбасі.

 

За задумом міносвіти рф, у новому навчальному році кожен понеділок у всіх школах країни починатиметься із заняття на теми, «пов'язані з ключовими аспектами життя людини в сучасній росії».

 

Раніше ЗМІ виявили, що в методичках до класних годин у школах рф міститься пропаганда війни в Україні. Активісти закликали вчителів  бойкотувати ці уроки.. Батьки, які намагалися захистити своїх дітей від промивання мозку, повідомляли про тиск з боку адміністрацій шкіл.


Як повідомляла УМ, до тимчасово окупованого рашистами Мелітополя рашисти завезли 500 вчителів з рф, оскільки лише десята частина освітян пішла на колаборацію із загарбниками,  та змушують дітей співати гімн росії.