Бранець з 24.02.2022. Історія військового, який пережив 50 днів російського полону на початку «повномасштабки»
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
Андрій Гуменюк (праворуч). (Фото: Телеграм-канал «Помста доброї волі»)
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд 31 жовтня засудив до 19 років ув’язнення 42-річного українського військовополоненого Андрія Гуменюка.
Як інформує УМ, про це 6 листопада повідомила «Медіазона» з посиланням на пресслужбу суду.
За версією прокуратури, у квітні 2023 року Гуменюк добровільно вступив до батальйону «Айдар», який оголошений в Росії терористичною організацією.
Гуменюка звинуватили у проходженні навчання з метою здійснення терористичної діяльності та участі у терористичній спільноті.
Судячи з пресрелізу, Гуменюку не ставилися в провину конкретні воєнні злочини, в основу справи покладено сам факт служби в підрозділі ЗСУ, відмічає «Медіазона».
Дещо раніше Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив до 17 років колонії суворого режиму українського військовополоненого з бригади «Азов» Анатолія Безкоровайного.
Як повідомляла УМ, бійця «Айдару» Дем'яненка у рф засудили до 19 років ув'язнення.
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
Успішну технологічну операцію спланував і очолив командир взводу ударних БпЛА Олександр Іванцов, який є уродженцем Луганщини. Глибокий рейд спланував та реалізував взвод ударних крил «З Кайфом». >>
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
У селі Генічеська Гірка на тимчасово окупованій території Херсонської області українські спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ вразили штаб ФСБ рф. >>