Мутні «пряники». На місці старовинної будівлі у центрі Харкова можуть звести бізнес-центр
Уже кілька років поспіль у Харкові триває юридична війна навколо знакової >>
56-річну працівницю ЗАЕС Наталію Шульгу окупанти звинувачують у співпраці з українськими спецслужбами. (Фото: Телеграм Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова)
Жительку Енергодара рашисти звинуватили у «замаху на диверсію у змові зі співробітниками СБУ».
Як інформує УМ, про це 6 березня повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов у Telegram.
Нібито у червні 2024 року жінка намагалась «підірвати лінію електропередачі в Енергодарі, щоб пошкодити електропостачання 3-го мікрорайону».
12 липня 2024 року окупаційні правоохоронні органи викрали Наталію, взявши її під варту. Свідченням проти неї стало поширене на окупаційних ресурсах явно постановочне відео, зняте в різних місцях та з різних ракурсів самими ж окупантами за примусової участі вже затриманої Наталії.
Вчора, 5 березня, окупаційне утворення «Запорізький обласний суд» визнав жінку винною та засудив до 15 років ув'язнення та штрафу у 500 тисяч рублів.
«На жаль, таких сфабрикованих окупантами "кримінальних справ" проти цивільних людей на окупованих територіях дуже багато. Регулярно клепаючи все нові фейкові цинічні звинувачення, окупанти продовжують утримувати у полоні наших громадян, під тиском вибиваючи з них зізнання, виносять їм злочинні вироки, називаючи це "правосуддям"», - зазначив Орлов.
Як повідомляла УМ, Уперше не погодили з Україною: МАГАТЕ провело ротацію на ЗАЕС.
Уже кілька років поспіль у Харкові триває юридична війна навколо знакової >>
Доступ до переписок російського генерал-майора Романа Демурчієва. Журналісти проєкту «Схеми» отримали від джерел в українському війську Там він скаржиться на стан справ в армії РФ, вище командування, спецслужби, а також ділиться фото й відео катувань і вбивств українських військовополонених. >>
Українська енергетика стала головною мішенню для ворожих ракет і безпілотників. >>
Правоохоронні органи України з весни 2022 року ідентифікували та повідомили про підозру понад 200 солдатам армії країни-агресора рф за звірства проти мирних жителів в Бучі та Бучанському районі. >>
У зимову пору знесилений біснуватий нападник намагається влаштувати Україні енергоблокаду, запускаючи дрони й ракети на інфраструктурні об’єкти. >>
Розкішна яхта віктора медведчука Royal Romance знову випливла в медійному просторі. >>