«Навіть не знаю, як і дякувати»: як американський меценат допомагає українцям під час війни
У травні 2022 року стало зрозуміло, що геноцид, влаштований кремлем в Україні, триватиме довго. >>
У Києві відкрилася фотовиставка, присвячена гендерній рівності в ЗСУ. (Фото: Дмитро Головченко)
Презентація фотовиставки «ЗміноТворці», присвяченої гендерним радникам і радницям, а також фахівчиням із гуманітарної безпеки в Збройних силах України та Міністерстві оборони,. відбулася у Києві 20 лютого.
Як інформує УМ, організатори заходу зазначили, що в основі експозиції – світлини всесвітньо відомого воєнного фотографа Себастьяна Річа, який зафіксував ці моменти в межах програми «ЗміноТворці».
Це історії стійкості, лідерства та відданості тих, хто впроваджує рівні можливості для жінок і чоловіків та прокладає шлях до трансформаційних змін у секторі оборони України.
«Фотографія, особливо якщо її створює талановитий фотограф, як-от Себастьян Річ, здатна зафіксувати те, що ми не завжди помічаємо, коли дивимося на людину. У цих знімках, як і в людях, які знаходяться в цій залі, я бачу силу, рішучість і стійкість - риси, які не завжди одразу впадають в око, але саме фотографія допомагає їх розкрити», - підкреслила посол Канади в Україні Наталка Цмоць.
До ініціативи долучилися гендерні радниці й радники, а також фахівчині, відповідальні за гуманітарну безпеку у Військово-морських силах України, Генеральному штабі ЗСУ, Оперативному командуванні «Схід», Сухопутних військах, вищих військових навчальних закладах та управліннях Міністерства оборони.
Захід відбувся у готелі Holiday Inn Kyiv в комплексі «Торонто-Київ», який зазнав значних пошкоджень під час нещодавньої ворожої атаки рф. Місце проведення було обрано з метою підтримки закладу на шляху відновлення. Попри тимчасове закриття, готель вперше з моменту атаки відкрив свої двері для гостей фотовиставки.
Подія організована у межах інноваційної програми «ЗміноТворці», яка спрямована на поглиблення знань, розвиток навичок та приведення політики і практики Збройних сил України в межах порядку денного «Жінки, мир, безпека» у відповідність до стандартів НАТО. Ініціатива реалізується в межах проєкту PROTECT2, який впроваджується Alinea International в Україні за підтримки уряду Канади.
Як повідомляла УМ, РУХ не закінчується: фотовиставка у Києві оживила історію.
У травні 2022 року стало зрозуміло, що геноцид, влаштований кремлем в Україні, триватиме довго. >>
Фермерському господарству 46-річного жителя села Романівка Глобинської територіальної громади нині Кременчуцького району Полтавщини Ярослава Химинця — 24 роки. >>
Поговорив із Людмилою Пасічник, матір’ю безвісти зниклого сина. >>
Процеси над українськими генералами, особливо в умовах війни, є складним питанням, яке має як правові, так і політичні аспекти. >>
У столиці замалювали величезний мурал із портретом колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який створила минулоріч команда скандально відомої художниці Євгенії Фуллен. >>
«За роботою по господарству! — відповідає на це запитання відомий казкар з Рівненщини Валерій Мельничук. >>