До прифронтових сіл Харківщини можна дістатися лише в хмарну погоду: полюють ворожі дрони
Після недавнього обстрілу підприємств краснодарського краю головна пропагандистка росії маргарита симоньян накинулася на ЗСУ з погрозами. >>
Ірина Цибух, позивний «Чека», загинула за кілька днів до Дня народження. (facebook.com/hospitallers)
Бойова медикиня добровольчого батальйону медичної евакуації «Госпітальєри» Ірина Цибух, позивний «Чека» загинула під час ротації на Харківському напрямку в середу, 29 травня.
Журналістці «Суспільного», яка пішла на фронт, було 25 років.
Як інформує країна молода, про це повідомляє Медичний Добровольчий Батальйон "Госпітальєри" у Facebook у четвер.
«Вчора під час ротації на Харківському напрямку не стало нашої Чеки - Госпітальєрки Ірини Цибух. За кілька днів до свого Дня народження», - йдеться у повідомленні.
Відомо, що від 2015 року Ірина їздила на Донеччину як військова парамедикиня.

Вона була бойовою медикинею у складі добровольчого батальйону "Госпітальєри", який займається медичною евакуацією військових у гарячих точках на лінії фронту.
"Єдиний вибір про свободу в країні, де йде війна... єдина історія про волю в цьому контексті - це боротьба за цю волю", - казала «Чека».
«Я нещодавно зрозуміла, що цей тренд на те, що ми всі скоро умремо, він досить високо вже звучить, і всі готуються рано чи пізно десь загинути. А коли маєш можливість повертатись до цивільного життя, то ти бачиш, що - окей, можливо пожити це теж може бути тенденцією непоганою. Я просто сама для себе це відкрила. І почала думати - ого, можна ще й пожить!»
«Хочу дітей. Хочу будинок. Хочу садити помідори... але війну закінчити найважливіше», - побратими наводять слова полеглої парамедикині.
Про прощання з захисницею повідомляють пізніше.

Як повідомляла «УМ», захисник України, футболіст ФК «Колос» Серго Горнакашвілі поліг у бою на Харківському напрямку. У цивільному житті він визнавався найкращим гравцем чемпіонату.
Після недавнього обстрілу підприємств краснодарського краю головна пропагандистка росії маргарита симоньян накинулася на ЗСУ з погрозами. >>
На війні загинув ексрежисер шоу "Орел і Решка" Василь Хомко («Бейрут»). >>
Редактор контенту Дирекції «Українське радіо» НСТУ Всеволод Чебодаєв присвятив радійній справі 30 років професійного життя і водночас 34 роки поспіль передплачує «Україну молоду». >>
Журналістам вдалося встановити імена 152 142 російських військових, які загинули з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. >>
В районі села Гнатівка Покровського району у листопаді 2025 року росіяни розстріляли українського захисника, який потрапив у полон і не міг чинити опір. >>
Ми щиро вітаємо рішення уряду додати друковану пресу до переліку послуг, на які українці можуть спрямувати 1000 грн Зимової підтримки. >>