«Паперові дрони»: держава втратила мільйони – затримано полковника
Державне бюро розслідувань викрило на Донеччині військових на розкраданнях при закупівлі дронів для армії. >>
На фронті загинув учасник Революції Гідності та Помаранчевої Революції Роман Панькевич, потрапивши під мінометний обстріл на Донеччині. (Фото: Фейсбук Сокальська міська рада - офіційна сторінка)
Під Красногорівкою, що на Донеччині, 19 квітня внаслідок мінометного обстрілу російських загарбників загинув активний учасник Революції Гідності та військовий Роман Панькевич.
Як інформує УМ, про це повідомила Сокальська міська рада у Facebook.
Роман Панькевич народився у 1980 році у місті Сокаль на Львівщині.
Він був гранатометником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7271.
"Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою!" - йдеться у повідомленні.
Побратим загиблого воїна Микола Коханівський повідомив, що у Романа залишились двоє дітей та дружина.
.jpg)
За його словами, загиблий воював за Україну з 2014 року, був активним учасником Помаранчевої Революції та Революції Гідності, а також онуком повстанця.
Поховання військового відбудеться 26 квітня о 12:00 у місті Сокаль на Львівщині, у греко-католицькому храмі святих Петра та Павла.
.jpg)
Як повідомляла УМ, на війні загинув український гандболіст Сергій Чуприна.
Державне бюро розслідувань викрило на Донеччині військових на розкраданнях при закупівлі дронів для армії. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організував та реалізував механізм одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного у вигляді транспортного засобу. >>
Ірпінська громада передала три потужні зарядні станції для потреб окремої Президентської бригади імені Богдана Хмельницького. >>
Затримано 24-річну дівчину, котру правоохоронці підозрюють у підриві позашляховика військовослужбовця в Оболонському районі Києва. >>
Відома полтавська юристка, адвокат Світлана Ярошенко в інтерв’ю «Україні молодій» уже розповідала про зміни в порядку виплат для родичів загиблих, застерігши від потрапляння на гачок до шахраїв, які пропонують «пришвидшити» процес отримання коштів. >>