ФСБ сховала в СІЗО на Уралі викрадених мелітопольців
У ніч із 19 на 20 серпня 2023 року в окупованому Мелітополі Запорізької області відбулася облава на адміністраторів і учасників популярних місцевих телеграм-каналів і чатів. >>
На місці вбивства заступника голови Нікопольської міської ради працюють всі служби поліції. (Фото: сайт Нацполіції)
На Дніпропетровщині в місті Нікополь невстановлена особа розстріляла автомобіль заступника міського голови Нікопольської ради Віталія Журавльова.
Як інформує УМ, про це 8 лютого повідомила Національна поліція на своєму сайті.
Надзвичайна подія сталася біля будинку заступника мера. За словами джерела УП, одна з основних версій - конфлікт з місцевим угрупуванням, який тягнеться з 2017 року.
"8 лютого близько 9-ї ранку до поліції надійшло повідомлення, що невідома особа розстріляла автомобіль, який належить заступнику голови Нікопольської ради.
На місці події поліцейські встановили, що нападник застосував невстановлену зброю, в результаті чого автомобіль загорівся. Після гасіння пожежі в салоні було виявлено тіло 59-річного чоловіка.

На розшук підозрюваного орієнтовано весь особовий склад поліції регіону. Для затримання озброєного нападника на місце виїхало керівництво обласної поліції, спецпризначенці КОРД та всі правоохоронні структури", - повідомили в поліції.
Як повідомляла УМ, у Дніпрі поліція затримала групу підлітків за звіряче вбивство безпритульної.
У ніч із 19 на 20 серпня 2023 року в окупованому Мелітополі Запорізької області відбулася облава на адміністраторів і учасників популярних місцевих телеграм-каналів і чатів. >>
Збереження власного життя — природний інстинкт. Заробляння собі статків під час дії воєнного стану посадовцями територіальних центрів комплектування війська шляхом отримання хабарів за відкуп від служби є криміналом і корупцією. >>
З потоку новин про локальні події на фронті важко побачити загальну картину і зрозуміти, як розвивається ситуація. >>
Моторошна трагедія, яка сколихнула всю Україну, сталася 21 квітня у селі Головач неподалік Полтави. >>
У Києві в Голосіївському районі в суботу, 18 квітня, чоловік відкрив стрілянину по людях, є загиблі та поранені, поліція проводила спецоперацію з затримання злочинця. >>
Про підозру працівнику Львівської митниці Андрію Трушу, який смертельно поранив військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомили правоохоронці. >>