Незламні «холодноярці»: 224 дні втрьох тримали позиції на Костянтинівському напрямку, фото
На Донеччині з позицій на Костянтинівському напрямку успішно вийшли троє піхотинців батальйону Alcatraz 93-ї бригади "Холодний яр", де провели 224 дні. >>
ДБР викрило воєнкома, який організував схему збагачення для свого оточення та допомагав ховатися від суду кримінальним елементам (Фото: ДБР)
В організації схеми збагачення та допомозі переховуванню кримінальних елементів Держбюро розслідувань викрило колишнього керівника Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – нині очільника Донецького обласного ТЦК та СП.
Як інформує УМ, про це 4 липня повідомили на сайті ДБР.
За даними слідства, на посаді начальника Запорізького обласного центру комплектування з липня по грудень минулого року воєнком без законних підстав направив наближених підлеглих до бойової бригади Збройних сил України нібито для виконання бойових завдань.
Встановлено, що направлені посадовцем працівники військкомату перебували в зоні бойових дій за вільним графіком, як у відпустці. Вони не були призначені на посади в бойовому підрозділі, не брали участі в боях та безпідставно перебували у прифронтовій зоні.

Воєнком оформив документи щодо отримання цими військовослужбовцями довідок про безпосередню участь у бойових діях, завдяки чому їм безпідставно були нараховані додаткові бойові доплати на загальну суму 981,3 тисяч гривень.
Один зі згаданих підлеглих надав документи для отримання 700 тисяч гривень грошової допомоги у зв’язку із втратою працездатності внаслідок участі в бойових діях.
Також посадовець влаштовував на роботу в ТЦК та СП представників місцевого криміналітету, щоб допомогти їм ухилитися від судового розгляду кримінальних справ щодо особливо тяжких злочинів. Одному з "кримінальних авторитетів" він допоміг знятися з військового обліку для безперешкодного виїзду за кордон.
Правоохоронці провели обшуки за місцями роботи та проживання керівника ТЦК в Запоріжжі та місті Мирноград Донецької області. У результаті були виявлені докази протиправної діяльності й особисті фото підлеглих, які отримували безпідставні виплати під час "несення служби".

ДБР затримало воєнкома й оголосило йому підозру в перевищенні службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану (ст. ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України).
Посадовцеві загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.
Днями в перевищенні службових повноважень викрили начальника одного з відділів Ужгородського районного ТЦК та СП.
Як повідомляла УМ, військова контррозвідка СБУ спільно з ДБР та за сприяння нового керівництва Нацгвардії ліквідували корупційну схему в одному з навчальних центрів підготовки підрозділів НГУ.
На Донеччині з позицій на Костянтинівському напрямку успішно вийшли троє піхотинців батальйону Alcatraz 93-ї бригади "Холодний яр", де провели 224 дні. >>
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд заочно засудив командувача Сил безпілотних систем ЗСУ Роберта (Мадяр) Бровді до 18 років колонії суворого режиму. >>
Дияконом Православної церкви України став військовослужбовець Російського добровольчого корпусу (РДК) і колишній офіцер ФСБ РФ Ілля Богданов. >>
Поліцейський у Запоріжжі застосував табельну вогнепальну зброю для відбиття нападу. Внаслідок стрілянини загинув чоловік, який виявився військовим, що самовільно залишив військову частину. >>
На суддю Індустріального районного суду міста Дніпра 13 березня напали троє невідомих у балаклавах – вона з важкою травмою голови знаходиться у лікарні. >>
День українського добровольця в Україні відзначають сьогодні, 14 березня. >>