«Боти» в поміч: українські хакери зібрали дані про тисячі російських Starlink
Інформацію про 2 420 терміналів Starlink, які використовували російські військові, а також отримали дані про позиції ворога, зібрали українські кіберфахівці. >>
Інспектора ТЦК та СП затримали під час одержання 2 тисяч доларів неправомірної вигоди. (facebook.com/DSI.police.ukraine)
Правоохоронці виявили та заблокували чергову корупційну схему ухилення від призову за участю службовця районного ТЦК та СП у Львівській області.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.
Зокрема, встановлено, що на Львівщині інструктор одного з районних центрів комплектування та соціальної підтримки за грошову винагороду допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації.
За 2 тисячі доларів корупціонер сприяв у вирішенні питання щодо поновлення раніше втраченого військового квитка, без фізичної присутності військовозобов`язаного під час проходження ВЛК (військово-лікарської комісії).

Також посадовець гарантував, що у процесі поновлення документів, останній не буде мобілізований до ЗСУ.
Втім, 29 липня, фігуранта затримали під час одержання 2 тисяч доларів неправомірної вигоди в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі затриманому службовцю повідомлено підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб за правом внесення застави у розмірі 130 тисяч гривень.
Як повідомляла «УМ», Рівненський міський суд підтримав клопотання ДБР та обрав запобіжний захід керівнику обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Серію Луцюку.
Відтак військком, який полюбляв «виховувати» підлеглих бейсбольною биткою, перебуватиме під вартою без можливості внесення застави.
Інформацію про 2 420 терміналів Starlink, які використовували російські військові, а також отримали дані про позиції ворога, зібрали українські кіберфахівці. >>
Черговий обмін полоненими відбувся вперше за 5 місяців: в Україну вдалося повернути 157 бранців Кремля, серед яких військові та цивільні. >>
Масове відключення терміналів супутникового зв’язку Starlink у підрозділах російських окупаційних військ зафіксовано на лінії фронту - це призвело до дезорганізації управління та зупинки штурмових дій на багатьох ділянках. >>
Повістки ухилянтам не відправляють, їхні банківські рахунки не блокують, виконавчі провадження проти них не порушують, і взагалі механізми покарання за ухилення від військової служби в Україні фактично не діють. >>
Правоохоронні органи України з весни 2022 року ідентифікували та повідомили про підозру понад 200 солдатам армії країни-агресора рф за звірства проти мирних жителів в Бучі та Бучанському районі. >>
Події у селі Нехворощ біля Корсуня струсонули не область — струсонули країну. >>