Якщо мовчить Феміда, починає говорити зброя: як знищити тотальну корупцію, коли «риба гниє з голови»
Епідемія «правоохоронної інвалідності» і «корупційна пандемія» МСЕК, які сколихнули всю країну, почали поступово затухати. >>
У своїх дописах диякон заперечував існування українського народу, його мови і культури та агітував до приєднання до рф (Фото СБУ)
Служба безпеки України в результаті контрдиверсійних заходів у прифронтових районах півдня викрила чергового ворога в рясі, йому оголошено підозру.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба СБУ, а також Запорізька обласна прокуратура.
Зловмисником виявився диякон однієї з церков Запорізької єпархії УПЦ МП, який публічно схвалював проведення незаконного референдуму щодо "приєднання" регіону до складу РФ, повідомляють у спецслужбі.
Для цього активував профіль у забороненій соцмережі "Вконтакте" і від свого імені "репостив" заклики прокремлівських блогерів на підтримку фейкового плебісциту.
Коментуючи російські публікації, він агітував людей прийти на "виборчі дільниці" і "проголосувати" на користь країни-агресора.
Крім цього, у своїх "дописах" він заперечував існування українського народу, його мови і культури. Також клірик ставив під сумнів державний суверенітет і територіальну цілісність України у міжнародно визнаних кордонах. Матеріали для деструктивного контенту брав з пропагандистських пабліків російської соцмережі.
Ініційована СБУ незалежна експертиза опублікованих матеріалів підтвердила підривну діяльність фігуранта, наголошують у спецслужбі.
Під час обшуків за місцем його проживання правоохоронці виявили комп’ютерну техніку з доказами злочинів.
Наразі клірику повідомлено про підозру за ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників); ч. 1 ст. 161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, релігійної ворожнечі) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Як повідомляла УМ, зранку 10 грудня співробітники Служби безпеки України проводять обшуки та безпекові заходи на у 14 храмах московського патріархату Харкова та області.
Епідемія «правоохоронної інвалідності» і «корупційна пандемія» МСЕК, які сколихнули всю країну, почали поступово затухати. >>
«Об’єднані в служінні» — так називався нещодавній перший міжконфесійний капеланський форум, який проходив у Києві. >>
У Черкасах перейшов до Православної церкви України найбільший в області Свято-Михайлівський кафедральний собор. >>
Служба безпеки викрила керівницю обласного центру медико-соціальної експертизи Миколаївської облради на корупційних схемах для ухилянтів. >>
У Черкасах після оголошення про перехід Свято-Михайлівського собору до ПЦУ, біля храму виникли сутички за участю прихильників УПЦ МП, які використовували сльозогінний, ламали лавки та кидалися на людей у храмі. >>
Днем військового капелана визначено дату 12 жовтня, у день вшанування пам’яті святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського. >>