Віктор Ющенко: «Ви обов’язково будете свідками розпаду путінської імперії»
— В українців чомусь не склалося?
— У нас виходить, що в одному й тому самому часі, от за ці ж 30 років... >>
Херсонці постійно показують російським окупантам хто в домі господар. (Фото з відкритих джерел)
Наміри провести на Херсонщині «референдум» провалилася, тому зараз колабораціоністи розганяють фейк про те, що вони начебто й не збиралися його проводити.
Як інформує УМ, про це 30 квітня у Фейсбуці повідомив голова облорганізації Комітету виборців України (КВУ) Дементій Білий.
"Чому колабораціоністи у Херсоні від учора розганяють фейк про те, що вони "й не збиралися проводити референдум"? Дуже просто. Вони не змогли організувати цей “референдум”, - написав Білий.
Він зазначив, що бюлетені можна надрукувати та розвести на БТРах чи "Тиграх" під охороною автоматників. Але для організації голосування потрібно багато комісій. А людей в ці комісії повинен хтось направити - партії чи громадські організації, чи ради депутатів. Невеличкої "купки зрадників", яких за два місяці окупації вдалося завербувати окупантам, явно недостатньо для цього складного процесу, наголосив керівник облорганізації КВУ.
За його словами, без членів комісій, без чиновників, які мають хоч якісь списки виборців, без агітаторів, які будуть розказувати, що "треба брати участь у голосуванні", без засобів масової інформації, інформаційних плакатів - "без всієї цієї купи народу неможливо організувати хоча б якесь подобіє голосування".
Тисячі російських військових з автоматами та в балаклавах не зможуть відірвати від бойових дій, щоб вони по всіх селах та містах області видавали бюлетені, а потім рахували голоси, написав Білий.
А найголовніше, за його словами, це те, що абсолютна більшість мешканців області вороже ставиться до ідеї з "хнр".
"Ось тому колабораціоністи й "розганяють" фейки, що вони "не збиралися"... Бо вже знають, що ідея з "референдумом" на Херсонщині провалилася із тріском. Херсонщина - це Україна", - наголосив він.
Білий також підкреслив, що для референдуму немає жодних правових підстав ні в українському законодавстві, ні в законодавстві країни-агресора, ні в міжнародних документах. І ця процедура була б фікцією й не мала б жодних правових наслідків.
Додамо, що російські військові готують низку псевдореферендумів для "легалізації" окупаційних адміністрацій. Зокрема, за даними ГУР МОУ, на тимчасово захопленій території Херсонської області готуються до проведення "референдуму" зі створення псевдореспубліки "хнр" та визнання окупаційної влади.
У Херсоні 27 квітня місцеві жителі вийшли на мирну акцію протесту проти псевдореферендуму та російської окупації, загарбники використали проти людей газові і світлошумові гранати.
За даними уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, загарбники планують провести в Херсонській області так званий референдум у період із 1 травня по 10 травня.
Як повідомляла УМ, всі плани російських окупантів з проведення референдуму в Херсонській області та створення так званої «ХНР» може зірвати спротив і активна позиція громадян України на тимчасово окупованих територіях.
— В українців чомусь не склалося?
— У нас виходить, що в одному й тому самому часі, от за ці ж 30 років... >>
Із першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року добровільно став на захист країни актор зі Львова Андрій Синишин. >>
Російські військові розстріляли двох українських військовополонених та 7 цивільних в Покровському районі Донеччини. >>
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>
На Донеччині Збройні сили України відійшли з міста Сіверськ, що розташований у Бахмутському районі. Таке рішення військове керівництво ухвалило для збереження життів українських бійців. >>
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>