Депутат Київради Трубіцин арештований судом з альтернативою застави

11:37, 11.02.2022
Депутат Київради Трубіцин арештований судом з альтернативою застави

Депутат Київради Владислав Трубіцин. (facebook.com/vladislav.trubitsyn)

Викритому на хабарництві депутату Київради Владиславу Трубіцину Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2 481 000 гривень.

 

Як інформує УМ, про це 11 лютого повідомив на своєму сайті ВАКС.

 

Зокрема, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2 481 000 гривень. Підозрюваного взято під варту в залі суду.

 

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

 

У разі внесення застави на вказану особу покладаються такі процесуальні обов’язки: не залишати населеного пункту, в якому він проживає без дозволу детектива, прокурора, суду; повідомляти детектива, прокурора, суд про зміну свого місяця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.

 

Строк дії ухвали – по 8 квітня 2022 року.

 

Депутата Київської міської ради та ще 5 осіб підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у сумі 1,26 млн грн.

 

Як повідомляла УМ, напередодні депутату Трубіцину оголосили підозру в отриманні неправомірної вигоди.