СБУ знешкодила групу розбійників, підконтрольних спецслужбам РФ, фото

12:27, 25.01.2022
СБУ знешкодила групу розбійників, підконтрольних спецслужбам РФ, фото

СБУ знешкодила злочинну групу, яка діяла за вказівками із РФ. (Фото: СБУ)

Злочинну групу, яка готувала серію розбійних нападів на міські об’єкти у прикордонних регіонах України знешкодила Служба безпеки.

 

Як інформує УМ, про це 25 січня  повідомив пресцентр СБУ.

 

«В ході масштабної операції у Житомирі та Харкові українські контррозвідники знешкодили організоване злочинне угруповання, яке координували представники спецслужб Російської Федерації», - йдеться у повідомленні.

 

Серед вилученого у зловмисників - вибуховий пристрій, стрілецька зброя та боєприпаси.

 

 

Організатори банди займалися підготовкою до вчинення серії розбійних нападів на міські інфраструктурні об’єкти, у тому числі комерційної сфери. За їх задумом, це мало призвести до дестабілізації внутрішньої обстановки в регіонах.

 

Встановлено, що групу організували двоє місцевих жителів, один з яких має громадянство РФ. Під прикриттям нібито працевлаштування в охоронній фірмі, вони підбирали «кандидатів» до складу банди. Для цього, використовували власні зв’язки серед представників криміналітету.

 

 

Під час проведення слідчих дій за місцями перебування обох організаторів угруповання, правоохоронці, серед іншого, виявили: спеціальні технічні пристрої радіочастотного пригнічення, чорнові записи з планами щодо підготовки до розбійних нападів, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації із доказами протиправної діяльності.

 

У межах кримінального провадження, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

 

Нагадаємо, що в грудні 2021 року СБУ в Маріуполі нейтралізувала міжнародне кримінальне угруповання, яке викрадало людей та змушувало їх займатися наркоторгівлею.

 

 

Як повідомляла УМ, в ході комплексних дій СБУ встановила особи 13 ватажків і активних учасників так званого «Луганського округу донських козаків», які воювали проти сил АТО у складі проросійських незаконних збройних формувань.